Чому вашому сайту необхідна постійна SEO-підтримка — блог Drudesk
050 640 98 44
support@drudesk.com

Чому вашому сайту необхідна постійна SEO-підтримка

Настав час оновити ваш сайт, особливо якщо він у стані зимової сплячки, адже на дворі зима. Постійна SEO-підтримка вашого Drupal-сайту повинна бути для вас пріоритетом, якщо ви володієте професійним бізнес сайтом. «Краще спіткнутись, ніж упасти», говорить відома приказка, що означає, виправивши незначну помилку, ви не матимете справи з більш вагомими. Якщо у вас виникли невеликі проблеми з вашим веб-сайтом, найкраще рішення — віддати його в руки професіоналам, а вони знатимуть що робити. У цьому блозі ми розповімо вам про три аспекти веб-сторінки, які повинні бути справними та постійно оновленими.

Виправлення непрацюючих посилань

Через погану SEO-підтримку веб-сайту, відвідувачі можуть натрапити на непрацюючі посилання, і таким чином зайти на сторінку 404. Це справляє не дуже хороше враження, та погіршує досвід користувача, коли клієнт натискає на посилання, яке не веде на очікувану сторінку. Насправді, непрацюючі посилання дуже дратують користувачів. З точки зору бізнесу, якщо посилання не працюють, клієнти не знайдуть того, що хочуть, і просто залишать ваш сайт. Такі посилання як «розпочати співпрацю», або «купити», завжди повинні вести до наступного кроку. Якщо вони не ведуть на потрібну сторінку, користувачі не співпрацюватимуть з вами і не купуватимуть ваш продукт.

Існує декілька причин чому посилання перестають працювати, а саме:

  • під час створення сторінки посилання ретельно не перевірялися;
  • сторінку на іншому сайті, до якої прив’язане посилання, могли змінити або видалити через редизайн сайту;
  • сторінку на вашому сайті, до якої прив’язане посилання, видалено;
  • сайт, до якого прив’язане посилання, видалено;
  • неправильно написана URL-адреса.

Якщо ви часто вносите зміни, чи щось видаляєте з вашого ресурсу, вам слід регулярно перевіряти чи не має у вас непрацюючих посилань. Справді, хороша підтримка сайту означає щоденну, щотижневу і щомісячну перевірку, залежно від того, наскільки складним є ваш сайт. Команда Drudesk може проаналізувати та оптимізувати структуру посилань у вас на сайті, усунути ті, що не працюють, а також покращити рейтинг вашої веб-сторінки.

Аналіз внутрішніх посилань

Внутрішнє посилання поєднує дві різні сторінки того самого веб-сайту. Чому необхідно мати стійкі внутрішні посилання? Вони надають можливість користувачам читати більше, покращують рейтинг ключових слів, допомагають рекламувати різні заходи та сервіси, покращують навігацію на сайті та його архітектуру. Ці посилання слугують гідом для відвідувачів, а також роблять сторінки більш достовірними. Це добре для пошукової оптимізації, бо такі посилання збільшують рейтинги вашого веб-сайту. І останнє, проте, не менш важливе, внутрішні посилання допомагають пошуковій системі Google сканувати ресурс.

Якщо вже пройшло трохи часу з моменту, як ваш web-проект був створений, тоді пора проаналізувати внутрішні посилання. Наш сервіс підтримки охоче вам допоможе! Ми проаналізуємо внутрішні посилання, переглянемо усі тексти з ними, щоб зробити ваші внутрішні посилання відповідними, а також розповімо як використовувати їх більш ефективно.

Оновлення файлів sitemap.xml та robots.txt

Якщо ви зацікавлені у тому, щоб чим побільше користувачів заходили на ваш сайт, тоді він повинен містити файли robots.txt та sitemap.xml. Вони відповідають за різні функції, але водночас і доповнюють один одного. Файл robots.txt повідомляє веб роботів, про ті частини веб-ресурсу, які дозволено, або не дозволено відвідувати. Файл sitemap.xml має протилежне завдання. Він надає роботові список сторінок, які можна відвідувати. Давши таку інформацію пошуковій системі, ви збільшите індексацію сторінок. Файли sitemap.xml та robots.txt повинні постійно бути оновленими, і команда Drudesk готова вам у цьому допомогти!

Підсумок

Зрештою, виправлення битих посилань, аналіз внутрішніх посилань та оновлення файлів sitemap.xml та robots.txt належать до тих аспектів, які час від часу потребує кожна веб-строрінка. Наша досвідчена команда допоможе вам визначити непомітні проблеми, які шкодять вашому сайтові. Ми тут для того щоб забезпечити вас кращими результатами, правильною статистикою і чітким аналізом. Професійна служба підтримки Drudesk допоможе вам побудувати міцні стосунки з вашими клієнтами!