Переваги Друпал 8 для mobile-friendly сайтів — блог Drudesk
050 640 98 44
support@drudesk.com

Друпал 8 — зроблено для мобільних платформ

«Якщо б я зараз почав з нуля запускати Друпал, я спочатку побудував би його для мобільних пристроїв, а вже потім — для настільних комп’ютерів.» 
Dries Buytaert, засновник і провідний розробник Drupal CMS

Виявляється, відомий розробник знає, в якому напрямі варто рухатись, як ніхто інший. Дійсно, остання версія Друпал стала справжнім другом для мобільних пристроїв. Друпал 8 пропонує безліч mobile-friendly функцій для розробників, користувачів та навіть адмінів сайтів. Такі покращення допомагають зробити ваш сайт більш респонсивним, а швидкість завантаження сторінки — вищою. Спільнота періодично забезпечує все нові й нові покращення в D8. Сьогодні ми продовжуємо говорити про Друпал 8 як найкращий вибір для сайтів, адаптованих під мобільні пристрої.

Чому Drupal 8?

Не просто mobile-friendly, але й mobile-first!

Якщо ви хочете створити mobile-friendly сайт, ви не маєте на увазі, що він просто повинен відображатись на мобільних телефонах. Звичайно, ви очікуєте, що на маленькому екрані ваша сторінка матиме хороший користувацький досвід. І вперше Drupal-версію створено не просто для того, щоб ваш сайт був mobile-friendly, але й mobile-first! Розробники доклали багато зусиль, щоб створити Drupal-код якомога простішим. Це робилось для того, щоб компанії та окремі власники могли легко керувати своїми сайтами та забезпечувати бездоганний досвід користувача на різних девайсах. І велика заслуга в досягненні цієї мети належить Drupal 8 Mobile Initiative.

Покращене завантаження контенту

Мобільні пристрої нерідко мають нестабільне з'єднання з мережею порівняно з настільними або портативними комп'ютерами, і це факт. Але швидкість завантаження є вирішальним чинником, який може вплинути на ранжування сайту. Для розробників Друпал низька швидкість завантаження контенту стала викликом, і вони прийняли його. Тепер Drupal 8 має функції, які допомагають користувачам вирішувати проблеми, що стосуються повільного завантаження сторінок. Як приклад, кешування, що покращилось в Друпал 8: переглянутий контент не потрібно повторно завантажувати, оскільки він швидко завантажується з кеш-пам'яті.

Респонсивний дизайн

Як ми всі вже розуміли, мобільний інтернет оточує нас з усіх сторін. Враховуючи різноманіття пристроїв із різною шириною екранів, респонсивний дизайн є одним з найважливіших чинників для успіху вашого сайту. Наприклад, якщо ваша сторінка не відображається на планшеті,  ви можете втратити значну частину ваших відвідувачів. У Друпал 8 респонсивний дизайн є неабиякою перевагою, тому ваш сайт залучить більше людей незалежно від того, який мобільний пристрій вони використовують. Крім того, Якщо ваш контент зручно та легко читати, користувачі більше часу проводитимуть на сайті в пошуках потрібної інформації.

Респонсивний інтерфейс редактора

Для редактора бути «мобільним» означає можливість простого та швидкого додавання, видалення чи перегляду будь-якого фрагмента контенту з будь-якого девайсу. Керування контентом на вашій сторінці не повинно бути проблемою. Приємно, що всі функції редагування в Друпал 8 розроблені з урахуванням мобільних пристроїв. Респонсивна панель інструментів та макет сторінки можуть автоматично адаптуватися до розміру пристрою, що полегшує редагування чи внесення змін на сайті  зі смартфона або планшета. Таким чином, ви можете просто користуватися всіма функціональними можливостями, що є в Друпал 8.

Mobile-friendly сайт є важливою частиною вашого стабільного існування в онлайн-просторі. Щоб досягти цієї цілі, Drupal 8 дійсно може стати відмінним вибором. Не бійтеся змін! Зверніться до нас і надійна команда експертів допоможе вам успішно зануритися в мобільний світ.