Служба підтримки сайтів Drudesk святкує день народження — блог Drudesk
050 640 98 44
support@drudesk.com

Саппорт-служба Drudesk: нам виповнюється 1 рік!

Якби у сайтів були власні свята, вони б точно святкували 6 квітня. З пишними вечірками, де вони б сяяли своїми новими фічами, оновленим виглядом та бездоганною продуктивністю. Адже ніхто не дбає про Drupal сайти краще за саппорт-службу Drudesk — а сьогодні її день народження!

Саме цього сонячного дня рік тому був зареєстрований домен drudesk.com — і це стало початком великої історії. Ми навіть не могли уявити, як далеко ця історія зайде.

Сьогодні у нас майже 50 працівників в офісах 3 українських міст (Луцька, Львова та Рівного), і ми плануємо далі розширюватись. Клієнти приходять до нас із багатьох країн світу. Рік тому це здавалося лише сміливою мрією.

drudesk team

Drudesk: «відмотаємо» стрічку спогадів

Спочатку Drudesk був командою, що складалася лише з кількох людей у складі компанії з розробки сайтів InternetDevels. Ми займалися проектами ID, в яких закінчилася фаза розробки і які передавалися на підтримку.

drudesk team

Але потім ми почали знаходити власних клієнтів, які були щасливі довірити свої Drupal-сайти спеціалізованій фірмі, здатній правильно подбати про підтримку.

Сайтам потрібне було усунення багів, додання нового функціоналу, оновлення, аудит та безліч інших послуг. Ми все це надавали і не відмовлялися від дрібних задачок. Адже саме цього не вистачало багатьом клієнтам.

Тепер ми працюємо не лише з Drupal, але і Wordpress-сайтами. Ми не тільки підтримуємо сайти, але також створюємо власні маленькі проекти. І сьогодні ми маємо не лише мрії, але й великі досягнення.

Завжди відчуваємо підтримку InternetDevels

Так, абсолютно завжди. Засновник InternetDevels Leviks став нашим CEO, один з провідних Drupal-архітекторів Tibezh — нашим CTO, а досвідчений проект-менеджер AndrewXD — менеджером з роботи з клієнтами.

Ivan Tibezh

Ми поряд, в одному офісі і в одному «інтелектуальному просторі». Проводимо лекції та семінари, щоб знати останні новинки Друпала. І завжди можемо проконсультувати одне одного, яке б питання не виникло.

Ми також спонсоруємо і відвідуємо великі Drupal-події, беремо участь в організації подій InternetDevels.

З днем нароження нас! Час святкувати... а потім знову вдосконалювати навички!

Ми вміємо добре працювати і добре святкувати. Чудова вечірка вже не за горами! А потім, без жодного перепочинку, ми одразу їдемо на ConversionCon UA, унікальну конференцію, присвячену конверсії веб-сайтів, яку організовує InternetDevels. Як ми й казали, не можемо пропустити нічого, що здатне робити сайти кращими.

drudesk

Тож привітайте нас із днем народження і напишіть кілька слів. Будьте нашим «святковим гостем»! Ми завжди будемо раді поговорити з вами, а також подивитися на ваш сайт. Час для змін на краще! Зробіть сайт таким, про який завжди мріяли. А ми вам у цьому допоможемо.