Сайти безкоштовних векторних зображень — блог Drudesk
050 640 98 44
support@drudesk.com

10 найкращих сайтів для завантаження векторних зображень

Ми вже розповідали вам про найкращі веб-тренди 2016 року, одним із яких зазначали захоплюючі зображення. А що, як не векторний арт найкраще підходить для того, щоб привабити більше користувачів на ваш сайт?

Векторні зображення — це невід’ємний атрибут будь-якого якісного та креативного веб-дизайну. Тому дуже важливо не загубитись серед широкого поля лінків, які обіцяють безкоштовні та першокласні вектори. Провівши ґрунтовне дослідження і залучивши свій власний досвід, наші дизайнери створили список із 10 найкращих, найкреативніших і найкорисніших ресурсів, де ви зможете завантажити векторні зображення без зайвих зусиль та, звісно, затрат.

Безкоштовні сайти для завантаження векторних зображень

Pixabay

Один із найбільших ресурсів, який на даний момент може представити понад 60 000 безкоштовних векторних зображень і ця цифра щосекунди збільшується. Серед народу відомий якісними фотороботами від професійних та не дуже фотографів.

За правилами Pixabay’ю завантажені зображення можна редагувати, поширювати і вільно використовувати для будь-чого, навіть без посилання на автора! Ідеально.

pixabay

Freepic

Ще один сайт, що по своїй суті є базою зображень на різну тематику. Категорії пошуку дозволяють знайти вектори для різних сфер вжитку, проглянути найпопулярніші серед користувачів паттерни, а також подивитись на найновіший контент. На сайті працює інформативний блог, який періодично поповнюється корисними статтями для як дизайнерів, так і для усіх зацікавлених.

freepik

Free Vector Archive

Цей ресурс стане у пригоді тим, хто точно знає, за чим прийшов. Система пошуку побудована таким чином, щоб користувач міг якнайточніше вказати параметри зображень, такі як, формат, категорію та навіть кольорову гамму! Сайт також дає змогу відсортувати вектори за часом додавання, що значно спрощує пошук нового, унікального матеріалу.

free_vector_archive

Vector Open Stock

Тут можна знайти векторні зображення із популярними політиками та знаменитостями, арти на теми трендових інтернет-течій, а також надихаючі-мотивуючі цитати та фрази.

vector_open_stock

123FreeVectors

Один із найкращих ресурсів безкоштовного векторного арту. Будучи простим у використанні, цей сайт надає можливість знайти зображення у неймовірній кількості категорій, від фотографій тварин, до футбольного кліпарту та вітальних карток на Дівалі. Окрім цього, тут ви зможете завантажити онлайн безкоштовні кисті для редакторів — що ще потрібно для щастя пересічному дизайнеру?

123freevectors

DeviantArt

Без запинки можна сказати, що цей ресурс — справжня скриня скарбів для всіх творчих людей. Тут мешкають художники, артери, фотографи з усього світу. З першого погляду може здатися, що знайти потрібне в цьому хаосі талановитостей досить важко, однак, повірте — як тільки ви “обживетесь”, то Deviant стане вашим найкращим другом. І якщо ви в пошуках чогось неординарного, цікавого і дещо на “гіківську” тему, то цей сайт — саме те, що вам потрібно.

deviantart

FreeVectorMaps

Цікавий векторний сайт, який спеціалізується на створенні зображень мап світу, окремих континентів та країн. Тут ви знайдете собі карту будь-якого закуточку в різних стилях та кольорах. Зображення можуть використовуватись як в особистих цілях, так і у різних комерційних проектах, до тих пір, поки надані дані про автора.

free_vector_maps

Vectorian

Заглибтесь в атмосферу Діккенса і Теккерея з векторними зображеннями у дусі вікторіанської епохи, які представлені на сайті Vectorian. Завантажуй безкоштовний “пак” у який входять 85 розкішних орнаментів, 110 ілюстрацій та 20 декоративних рамок прямо зараз, а також підписуйся на сайт, щоб отримувати такі сети кожного місяця.

vectorian

Retrovectors

На відміну від попереднього суто вікторіанського ресурсу, на цьому сайті ви побачите безкоштовні векторні зображення у стилі ретро 40-60-х і 70-80-х років.

Як вказано на самому сайті — весь матеріал зроблений дизайнером для дизайнерів з ціллю допомогти та підтримати. Завантажуй безкоштовний вектор-арт з Retrovectors та вступай у благородне братство дизайнерів :)

retro_vectors

NastyIcons

І наостанок пропонуємо вам розслабитись та розбавити серйозну роботу чимось веселим та дещо пікантним. На ресурсі NastyIcons ви знайдете 45 векторних іконок, які ідеально підходять для того, щоб додати перчинки і гумору до будь-якого дизайну.

nasty_icons

Висновок

Знаючи про всі ці ресурси, ви тепер в змозі користуватись найякіснішими, найгарнішими та найкреативнішими векторними зображеннями для оформлення вашого сайту.

Завантажуйте безкоштовні вектори, творіть, будьте креативними і не бійтеся експериментувати!