Нові ресурси для веб-розробників 2016 — блог Drudesk
050 640 98 44
support@drudesk.com

Нові корисні ресурси-2016 для веб-розробників

Хороша служба підтримки радо підтримає в усьому! Тож, окрім того, що ми дбаємо про ваші сайти, ми також із задоволенням ділимось інформацією про корисні ресурси. Безкоштовні сервіси для перевірки працездатності сайту, місця, де можна задати питання програмістам, ресурси для оцінки швидкості завантаження — лише деякі з наших добірок. А сьогоднішня буде присвячена новинкам для веб-розробників.

Корисні ресурси для веб-розробників: свіжа колекція

CSS Icon

Іконок забагато не буває. Сайт CSS Icon пропонує близько сотні іконок, а також посилання на значно більшу колекцію. Ці іконки створені на чистому CSS-коді, без залежностей. Клікаючи на іконку, ви можете переглянути інформацію про те, як вона створена. Чітко, стисло і корисно!

Marp

Цей інструмент назвали найпростішим редактором для створення презентацій у Markdown. Він пропонує 3 режими попереднього перегляду в реальному часі, підтримує теми та емотикони, експортує слайди в форматі PDF. Marp є крос-платформним і працює з Windows, Linux і OS X.

Scrollanim

А ось безкоштовна зручна CSS3- та JavaScript-бібліотека, що допомагає створювати неймовірну скрол-анімацію. Вона добре працює на всіх видах пристроїв та важить лише 9KB. Scrolanim пропонує багато готових зразків CSS3-анімації. Ви можете додавати анімацію з використанням JavaScript API.

SharingButtons

Всі популярні соцмережі, від Facebook до XING, підтримуються генератором кнопок для соцмереж SharingButtons. Кнопки завантажуються блискавично завдяки використанню лише одного HTTP-запиту. SharingButtons не використовує відстежування користувачів.

Country

Багато країн — одна бібліотека! Country PHP включає в себе деталі більш як 200 країн по всьому світу (валюта, столиця, прапор, телефонні коди, геодані і багато іншого). Вона легка за вагою, проста і гнучка у використанні.

Anime.js

Вже з першого кліку мишкою по цьому сайту ви бачите, що інструмент Anime.js створений творити дива анімації. Ця JavaScript-бібліотека пропонує широкі можливості з налаштування, і в той же час є дуже легкою. Anime.js може працювати з CSS, DOM, HTML та SVG.

LightGallery

Це респонсивний, модульний та гнучкий у налаштуванні плагін для галерей у jQuery. Він використовує принцип «тільки CSS» для зміни розмірів зображень та відео, що робить процес по-справжньому швидким. Функції збільшення, зменшення, показу на весь екран, анімовані мініатюри, підтримка Youtube vimeo та всіх типів відеоформатів HTML5 — лише деякі з його переваг.

Starability

А ось «п’ятизірковий» інструмент для вас. Starability дозволить вам створювати рейтинги за кількістю зірочок, в яких є цілий ряд цікавих можливостей з анімації. Ця задача виконується в HTML та CSS.

React Animation

React Animation стане в нагоді всім, чиї проекти пов’язані з ReactJS. Бібліотека React Animation портує анімацію Animate.css і дозволяє вам додавати її в компоненти ReactJS.

Polr

Polr — простий у використанні додаток для скорочення лінків, що допомагає генерувати короткі URL-и в межах вашого домену. З ним ви можете брендувати посилання і мати повний контроль над URL-даними.

Це була лише частинка нових ресурсів для веб-розробників. Щось новеньке з’являється постійно, тож користуйтеся ним із задоволенням! А якщо потрібна допомога чи підтримка в будь-яких аспектах роботи вашого сайту, Drudesk завжди готовий її надати.