Топ 7 способів використання публічної хмари — Блог Drudesk
050 640 98 44
support@drudesk.com

Найпопулярніші способи використання громадської хмари

Ймовірно, ви коли-небудь бачили хмари в небі і коли-небудь чули про віртуальні хмари в інтернеті. Останні можуть бути приватними, громадськими та гібридними. У цій статті ми зосередимося на громадських хмарах, доступних для загального користування через мережу інтернет. Давайте розглянемо найбільш поширені випадки, коли компанії отримують вигоду від них і коли ви також можете насолоджуватися їх перевагами для ваших цілей.

Варіанти використання публічної хмари:

Веб-хостинг

Веб-ресурси, які не взаємодіють з будь-якої внутрішньої системою і потребують цілодобового підключення, можуть вибрати хостинг в хмарі, готовий до масштабування і зростання на вимогу. Фактично, хостинг для веб-сайтів і веб-додатків є одним з найбільш поширених способів використання хмарних обчислень.

Аварійне відновлення

Якщо ви хочете, щоб ваші дані могли повністю відновитися в разі пошкодження обладнання або в разі збоїв програмного забезпечення через помилки, віруси чи кібератаки, скористайтеся громадською хмарою. Вона може використовуватися для резервного копіювання та аварійного відновлення. Рекомендується зберігати дані і їх бекапи в декількох місцях для підвищеної безпеки. Усі постачальники хмар пропонують цілий ряд вбудованих опцій аварійного відновлення.

Веб-розробка і QA тестування

Якщо ви хочете додати деякі нові функції у свій додаток, ви можете зберігати його в хмарі до остаточного релізу. Це спростить процес розробки і тестування вашого програмного продукту, особливо коли члени команди розробників знаходяться в різних місцях. Всі вони зможуть отримати доступ до хмари, щоб вносити свої зміни, видимі в реальному часі всім іншим, задіяним у веб-проекті.

Короткострокові проекти

Хмара пропонує великі можливості та інструменти для короткострокових проектів, таких, як, наприклад, мікросайт на місяць чи два. Просто використовуйте його протягом цього короткого періоду, а потім видаліть по закінченню всіх необхідних робіт. Такі проекти можуть легко знайти успіх в налаштуванні хмарних середовищ, тому вони можуть бути готові в лічені хвилини або години, на відміну від днів або тижнів як при традиційної реквізиції апаратного забезпечення.

Глобальні веб-ресурси

У тих компаній-гігантів, чий онлайн бізнес охоплює весь світ, міжнародна цільова аудиторія розташовується на великій території. Однак, чим меншою є географічна відстань між центром обробки даних і конкретним користувачем, тим швидше доставляються збережені дані кінцевому користувачеві. Таким чином, подібно до мереж доставки контенту (CDN), хмарні обчислення можуть добре служити для глобальних веб-ресурсів.

Нерівномірність трафіку

Сезонність — це те, що потрібно враховувати багатьом підприємствам. Сезонність особливо пов'язана з труднощами електронної комерції. Власникам веб-сайтів і додатків слід враховувати літній маркетинг, зимовий маркетинг і реагувати на сплески і падіння трафіку в різні періоди. У таких випадках публічна хмара допоможе заощадити кошти. Ви можете збільшити потужність на період, коли трафік досягає піку, наприклад, у святковий сезон роздрібної торгівлі та звести її до мінімуму, коли попит буде низьким. Це забезпечить оптимізацію витрат.

Архівування історичних даних

Ви можете використовувати громадську хмару для архівування історичних даних вашої організації, які вам не потрібні для аналізу великих даних та інших цілей дуже часто. Багато компаній переносять свої історичні дані з центрів обробки даних в хмару, щоб зберігати їх там тривалий час.

Таким чином, ви можете обрати один або кілька згаданих вище випадків застосування хмари. Звичайно, ви можете також комбінувати використання громадської хмари та вашої традиційної інфраструктури. Проте, публічні хмари дають очевидну економічну вигоду, а також масштабованість і гнучкість. Скористайтеся всіма їх перевагами і якщо у вас виникнуть будь-які питання, зв'яжіться з нами.