Постійна підтримка веб-сайту — блог Drudesk
050 640 98 44
support@drudesk.com

Постійна підтримка веб-сайту

Веб-сайт це прекрасний спосіб залучити клієнтів, а також просувати ваш бізнес. Заснування проекту в Інтернеті лише початок процесу, так як користувачі очікують покращень та постійного росту. Утримування сайту забезпечує його чудову роботу. В цей же час, вам потрібно впроваджувати оновлення та удосконалення, і наша служба підтримки Drudesk тут, щоб допомогти!

Що означає постійна технічна підтримка?

З часом ваш веб-проект повинен ставати кращим, і постійно слугувати вашим клієнтам, а вам слід встигати за оновленнями CMS і її безпеки. Ми розуміємо, що це інвестування вашого бізнесу, а з нашою службою підтримки ви можете отримати більше, та продовжити життя вашої сторінки. Деякі люди активно працюють з власними веб-ресурсами, часто змінюючи контент, а дехто навпаки, тому що надають перевагу не постійному оновленню. В обох випадках, власники веб-сайтів хочуть бути впевненими, що їхня платформа є стабільною і їй не загрожує небезпека. Drudesk пропонує різноманітні пакети, тому, якщо у вас виникла проблема, чи питання стосовно веб-сайту, ми існуємо для того щоб допомогти вам, починаючи з оновлення контенту і закінчуючи більш значними покращеннями.

Постійні оновлення

Будь-який веб-сайт повинен містити свіжий та відповідний контент. Якщо ви вже довго працюєте у вашому бізнесі, ви помітили яка велика кількість деталей змінюється: з’являються нові працівники, а також розвивається ваш продукт і сервіс. Як наслідок, на вашому веб-ресурсі не має знаходитися безладний чи застарілий контент, а постійно повинна з’являтися нова інформація. Таким чином, користувачі матимуть доступ до точних даних про вашу організацію і сервіс. Вміст вашого веб-сайту повинен бути чистим, без непрацюючих посилань чи пустих сторінок, які ведуть до помилок 404. Більше того, пошуковій системі Google подобається правильний контент, і тому основа алгоритмів системи базується якості інформації. Отож, якщо ваша сторінка наповнена текстами, які відповідають вимогам Google, у вас буде більше відвідувачів.

Кожна система керування контентом містить різні елементи, які постійно оптимізуються і змінюються. Можливість отримати нові властивості є дуже привабливою перевагою. Систематично оновлюючи Drupal, ви збережете ваш веб-сайт від хакерів. Якщо ви не оновлюєте вашу CMS, тоді ви потенційно залишаєте вашу застарілу систему відкритою до всіх атак, адже вона стає вразливою і містить багато багів.

Ваша сторінка виглядає сучасно? Чи має вона респонсивний дизайн? Як вона працює на мобільних пристроях? Drudesk може переглянути ваш веб-проект і зробити усі необхідні покращення. Це не завжди означає повний редизайн, проте певні дизайнерські трюки допоможуть модернізувати вигляд сайту. «Покажіть мені вашу сторінку, і я скажу хто ви», вигляд вашого веб-сайту багато що розповість клієнтам про ваш бізнес. Тому, якщо він буде у занехаяному вигляді, складатиметься враження, що вашої організації вже нема.

На сам кінець, середовище вебхостингу також потрібно підтримувати. Доменне ім’я і хостинг не належить до речей які достатньо купити лише один раз, їх потрібно оновлювати кожні декілька років.

Робимо висновки

Дозволивши сервісу підтримки Drudesk взяти під опіку ваш веб-сайт, ваша веб-платформа залишатиметься в хорошій формі, буде активною і здоровою. Коли ми розпочнемо роботу з вами, ми визначимо ваші пріоритети та виклики, і розробимо план. Створення довготривалих зв’язків — це основна мета нашої компанії, і ми прагнемо щоб ви були задоволені, як наш клієнт. Якщо ви працюватимете з нами, ваш веб-сайт буде в надійних руках!