Обслуговування сайту від Drudesk — блог Drudesk
050 640 98 44
support@drudesk.com

Обслуговування сайту: навіщо воно вам потрібне

Коли завершується фаза розробки вашого сайту і ви знімаєте блискучу обгортку з вашого нового «подарунка», все тільки починається. Сайт потребує уваги і, швидше за все, вам буде необхідне його обслуговування. Термін «обслуговування сайтів» дуже схожий по суті з підтримкою сайтів. Давайте розберемось, у чому суть обслуговування сайту та навіщо воно вам потрібне.

Для чого існує обслуговування сайтів

Після здачі проекту ваша команда розробників, як це зазвичай буває, завершує свою місію та покидає вас. І ви лишаєтесь один на один з необхідністю дбати про сайт. Часто при цьому у вас виникає більше питань, аніж відповідей.

Де надійно захостити сайт? Як бути впевненим, що він завжди доступний та добре працює? Що, якщо на ньому будуть якісь проблеми? А якщо у вас з’являться нові ідеї відносно сайту? Ваша CMS вимагає оновлень, а хто допоможе вам акуратно здійснити їх?

Все це та багато іншого було б дуже зручно доручити експертам, тобто замовити обслуговування сайту.

Обслуговування сайтів від Drudesk

Зняти непотрібний тягар з ваших плечей завжди було місією Друдеска. Завдяки нашому обслуговуванню сайту, ви можете спокійно присвячувати себе щоденним справам, поки ми дбаємо про ваш сайт. Це може включати в себе будь-які задачі на вимогу або підтримку на постійній основі.

Обслуговування торкається таких (і не тільки) аспектів його роботи:

Чому обирати наше обслуговування сайту

Ви могли б довірити сайт фрілансеру, знайомому айтішнику або працівнику вашої фірми, який трохи знається на сайтах. Однак, набагато краща ідея — обрати обслуговування сайту від Drudesk. Ось чому:

  • Різні експерти, зібрані в одній чудовій команді, можуть надавати послуги, що стосується будь-якого аспекту роботи вашого сайту. Вони працюють разом і синхронізують свої зусилля.
  • У нас є надійний хостинг, що робить набір послуг з підтримки сайту повним.
  • Наша батьківська компанія, InternetDevels, має більш як 10 років досвіду в веб-розробці, а ми працюємо пліч-о-пліч з ними. 
  • Нас неможливо «налякати» незвичними чи складними випадками. В наші руки потрапляло вже дуже багато проектів — як з високою якістю коду, так і не дуже. І ми в будь-якій ситуації знайдемо рішення!
  • Співпраця з нами — легка і прозора завдяки нашій зручній системі з контролю задач, ну і, звісно, дружелюбним працівникам.

Наостанок

Запрошуємо замовляти обслуговування сайту від Drudesk! А сайт мільйон разів віддячить вам своєю чудовою роботою.