Послуги DevOps від Drudesk — блог Drudesk
050 640 98 44
support@drudesk.com

Послуги DevOps від Drudesk: що вони в себе включають

Слово “DevOps” сьогодні у всіх на вустах, особливо якщо йдеться про ефективну веб-розробку та підтримку сайтів. Численні переваги DevOps для бізнесу — беззаперечні. Однак, як це буває з багатьма сучасними термінами, не завжди всім зрозуміло, що саме включає в себе DevOps. Давайте виправимо це просто зараз і детальніше подивимось на послуги DevOps від сапорт-служби Drudesk.

Детальніше про послуги DevOps

“DevOps” — поєднання двох слів (“development” і “operations”), що передає його основну суть. Однак, DevOps, як один з найпопулярніших сучасних «рецептів» успішності, містить набагато більше «компонентів». Це — безперервна інтеграція, розгортання та автоматизація процесів, моніторинг доступності, керування конфігураціями, керування інфраструктурою і так далі. Давайте ознайомимося з деякими із них. 

Перенесення змін між середовищами

Створити чудовий сайт або додаток — недостатньо. Сайти постійно покращуються розробниками. Для безпечного та швидкого перенесення змін на «живий» сайт із мінімальним людським втручанням, експерти DevOps створюють автоматизацію. Безпечна та ефективна «навігація» між середовищами “development”, “staging” і “production” — одна з найважливіших послуг DevOps. 

Безперервна інтеграція і розгортання

Такі процеси, як розробка і тестування, розгортання нового функціоналу, керування конфігураціями контейнерів, сервісів та серверів, повинні бути автоматизовані з використанням потужних інструментів. Це заощаджує час на ручні операції, підвищує надійність процесів та скорочує ризик людської помилки. В цьому суть послуг DevOps з безперервної інтеграції та розгортання.

Моніторинг доступності

Сайт повинен бути завжди доступним для користувачів. Для цього і потрібен моніторинг доступності. Експерти DevOps оперативно реагують на будь-які проблеми. Іноді ви можете про них навіть не знати. Спокійний сон ночами вам забезпечений — експерти DevOps від Drudesk будуть насторожі стабільності вашого сайту і, відповідно, вашої репутації.

Налаштування серверів

Налаштування серверів будь-якої складності згідно з потребами проекту — також легка задача DevOps. Тип хостингу не має значення.

Керування конфігураціями

Керування усіма елементами конфігурації вашого проекту з використанням інструментів автоматизації та з дотриманням принципів Agile — також відповідальність DevOps.

Керування інфраструктурою

Щоб ви могли повною мірою використовувати переваги DevOps, варто, аби експерти DevOps спланували і створили для вас відповідну інфраструктуру, або ж вдосконалили ту, що у вас уже є. Вона відображатиvt потреби та цілі вашого бізнесу.

DevOps-консалтинг

Наші гуру готові ділитись досвідом. Якщо вам потрібна консультація в питаннях, пов’язаних з DevOps, також можете звертатись до команди DevOps служби Drudesk.

І більше!

DevOPS-команда Drudesk працює з будь-якими типами сервісів від хостинг-провайдерів (Amazon Cloud, Microsoft Azure, Google Cloud, а також з простим VPS та сумісним хостингом).

Висновок

Наші експерти DevOps готові показати вам, наскільки високим може бути рівень надійності, швидкості та безпеки при розробці та підтримці ПО. Звертайтесь за нашими DevOps-послугами просто зараз!