Що таке пошукове просування сайтів та SEO оптимізація — блог Drudesk
050 640 98 44
support@drudesk.com

Пошукове просування сайтів та SEO оптимізація - що це?

Будь-який користувач всесвітньої інформаційної комп'ютерної мережі добре уявляє собі, що таке пошукова система. Саме вона допомагає людям знаходити необхідну інформацію на безкрайніх просторах інтернету, наприклад, таку як вартість квитків, рецепти страв, адреси магазинів та інше. Однак далеко не кожен користувач замислюється, чому одні сайти займають перші позиції у видачі, а інші, припустимо, на п'ятій сторінці.

SEO оптимізація сайту — це ряд заходів, спрямованих на розкрутку, тобто просування ресурсу в списку видачі різних пошукових систем (Google, Yandex, Mail, Yahoo, Bing, Rambler).

СЕО оптимізація — навіщо її проводити?

У недалекому минулому інтернет не був доступний широкому прошарку населення і служив більше в розважальних цілях. З розвитком техніки і технологій, яке досягло в наше століття максимальної швидкості, всесвітня мережа перетворилася на впливовий інструмент маркетингової області, і одночасно ринок збуту товарів. Можливість купувати речі on-line не виходячи з дому, в різних куточках як нашої країни, так закордоном, була сприйнята покупцем на ура, що викликало зростання кількості інтернет-магазинів.

Конкурентоспроможність важлива для будь-якого підприємства також для on-line-магазинів. На неї впливає багато різних факторів, у тому числі здатність розрекламувати свій товар. Щоб зробити це в інтернеті, необхідно перебувати на першій сторінці в SERP пошуковиків. Досягти лідируючих позицій у видачі можна за допомогою SEO оптимізації сайту.
Щоб зробити СЕО оптимізацію сайту потрібно просто заповнити форму на нашому сайті.

Чому краще займати саме перші місця в результатах пошуку?

Розглянемо кілька причин, за якими знаходиться на першій сторінці вигідніше:

  • Престиж — місце, займане веб-сайтом в ТОПі пошукових систем можна порівняти з його положенням в місті. Чим ближче будівля до центру міста, тим це зручніше, але і дорожче. Фірма, яка може дозволити собі утримання престижного місця є успішною.
  • Довіра клієнта — випливає з першого пункту. Якщо фірма успішна — вона позитивно зарекомендувала себе на ринку, має багато клієнтів, дорожить своїм ім'ям, а, значить, купуючи товари або послуги у неї можна не побоюватися обману.
  • Відвідуваність — очевидно, що ресурси, що займають перші десять позицій (ТОП-10) будуть мати набагато більше відвідувачів на своїх сторінках, ніж конкуренти, що знаходяться далі у списку. За статистикою менше 2% користувачів добираються до четвертої сторінки видачі пошукових систем.

Чому пошукове просування сайту потрібно довіряти тільки фахівцям?

SEO оптимізація — це дієвий спосіб просунути свій вебсайт, але в той же час не такий простий, як могло здатися. Справа полягає навіть не в тому що треба знати, як виробляти просування, головне знати, що саме просувати, тобто які запити. Якщо список запитів буде складений некоректно - це призведе до непотрібних витрат. Користувач буде заходити на сторінки ресурсу в пошуках того, чого там немає. Іншими словами, зростатиме кількість відвідувачів, але не кількість покупців. Виділити з величезної кількості запитів «життєздатні», тобто залучають саме покупців пропонованого товару зможе тільки фахівець з SEO оптимізації.

Зв'яжіться з нами і ми складемо рекомендації щодо просування сайту!