Поремонтувати, чи створювати веб-сайт з нуля? — блог Drudesk
050 640 98 44
support@drudesk.com

Поремонтувати, чи створювати веб-сайт з самого початку?

Веб-сайт, як і будь-яку іншу річ, якою ми часто користуємось, потрібно підтримувати. Порівняємо його з автомобілем. Ціна, щоб полагодити або додати певний елемент залежить від того, скільки часу ви ним користуєтесь, матеріалу, з якого він зроблений, а також наскільки складно буде його відновити. З часом, ваша платформа може не мати деяких сторінок, містити биті посилання, або ж її можуть зламати хакери. Оскільки технології постійно розвиваються і тренди естетики змінюються, деякі інтернет-ресурси виглядають застаріло, і потребують оновлення.

Коли веб-сайт все ще можна полагодити, а коли потрібно створювати його заново? У нашому новому блозі ми вирішимо цю дилему.

У яких випадках сайт потрібно ремонтувати

Веб-сайт, побудований на міцній CMS і містить якісний код — має чудову основу, і якщо у ньому з’являються пошкодження - це не поблема. У цьому випадку, набагато дешевше виправити наявні помилки, а не створювати новий веб-ресурс. Якщо ваш бізнес зростає, і ви хочете розширити продукцію або ряд послуг, внести зміни — хороша ідея.

У яких випадках потрібно створювати новий сайт

Сьогодні у нашому «мобільному» світі необхідно міняти веб-сторінки, які ще не пристосовані до мобільних присторїв. Наприклад, якщо на вашому сайті присутній Flash (мобільні пристрої не підтримують Flash), це вагома причина, створити новий сайт.

Наша команда Drudesk дуже рада саме новим проектам, тому, що в такий спосіб ми оцінюємо всі рішення і обираємо найкраще для мети наших клієнтів. Ми також можемо встановити реалістичні очікування, щодо того, як довго триватиме процес, і скільки коштуватиме проект. Проте, коли розробники працюють не зі своїм кодом, це впливає як на ціну так і на тривалість роботи.

Яке ж рішення прийняти?

Чи настав час внести зміни у вашому веб-сайті? Якщо так, тозі зателефонуйте або напишіть нам! Наша дружна і досвідчена команда Drudesk вирішить будь-яку проблему на сайті або створить нову веб-платформу для вас. Якщо ви досі не впевнені що обрати, побудувати нову сторінку, чи все ж таки полагодити ту що є, ми готові оцінити ваш сайт, ваші потреби та цілі, і допомогти прийняти рішення.