Рекомендації для покращення юзабіліті веб-форм — блог Drudesk
050 640 98 44
support@drudesk.com

Юзабіліті веб-форм: Топ рекомендації для покращення ефективності ресурсу

Коли ви чуєте, що хтось говорить про юзабіліті сайту, то швидше за все уявляєте собі продуманий дизайн, зручну для користувача домашню сторінку, а також хорошу швидкодію веб-ресурсу. Ви праві стосовно даних тверджень. Але річ в тому, що з юзабіліті сайту пов’язане ще одне важливе поняття, без якого ресурс компанії буде мало ефективним. Так, можете подумати що ми неправі, але є важлива річ без якої сайт не буде успішним в плані вдалих замовлень. І що ж це таке? Мова йде про юзабіліті веб-форм.

Важливість юзабіліті веб-форм для підвищення конверсії сайту

Чому ж так важливо розуміти, що зручність і простота використання веб-форми на сайті, максимально орієнтовані на потенційного клієнта компанії? Ця стаття допоможе відповісти на це важливе запитання. Після ознайомлення з даним матеріалом, Ви отримаєте повний образ успішного веб-ресурсу, та оволодієте основними принципами юзабіліті веб-форм.

Давайте уявимо, що Ви створили реєстраційну форму на сайті. Ви додали красиві кнопки, модні ефекти і кілька JQuery-плагінів для анімації. Чи достатньо цього, для того що б відвідувачі ресурсу залишилися задоволеними? Десь на третину. Зараз вам буде запропоновано ознайомитися з найкориснішими порадами та принципами в покращенні юзабіліті веб-форм на сайті Вашої компанії.

Основні принципи юзабіліті веб-форм

Фактори, які суттєво вплинуть на якість ресурсу:

  • В той час коли ви робите дизайн веб-форми, не забувайте про відчуття міри. Простота — це все що вам необхідно. Адже чим форма простіша, тим більша ймовірність того, що людина її заповнить та стане клієнтом Вашої компанії.

webform tumblr

  • Ніякої самодіяльності! Все повинно бути очікувано, у відповідь на дію користувача. В першу чергу це стосується pop-up вікон та різних повідомлень. Не забувайте про це просте правило.

webform

  • Безпека є життєво необхідною для Вашого ресурсу. Будьте певні, що усі персональні дані користувачів надійно захищені.

webform amazon

  • Чітко відділяйте необхідні для заповнення веб-форми від тих, які користувач повинен заповнити по бажанню. Необхідні для заповнення поля можна виділити зірочкою або іншим знаком.

webform my beas by

  • Ваша веб-форма повинна надавати підказки користувачу, які дані є необхідними для правильного заповнення.

webform facebook

  • Коли користувач при заповненні веб-форми зробив помилку, курсор повинен автоматично переміститися на це місце, та показати де саме була допущена неточність.

webform

  • Веб-форми для заповнення повинні бути максимально зрозумілими. Це мінімізує можливість виникнення помилок.

webform twitter

Що потрібно зробити для покращення дизайну веб-форми?

Перевірте чи Ваш ресурс відповідає принципам юзабіліті та дизайну веб-форм, або зверніться за допомогою до наших фахівців. Це дозволить популяризувати Ваш бренд в мережі Інтернет та поліпшити конверсію сайту. Повна перевірка дизайну та функціоналу веб-форм, вкаже на неточності та допоможе зрозуміти, що можна зробити для зручності перегляду на мобільних пристроях та персональних комп'ютерах.

Що робити якщо веб-сайт не відповідає принципам юзабіліті?

Наша компанія може допомогти з вирішенням усіх питань, які пов'язані із зручністю користування вашим ресурсом. Ми з радістю пропонуємо вам послуги висококваліфікованих фахівців, які якісно та легко виконають будь-яке завдання, пов’язане з функціональністю сайту. Все що треба зробити, це зв’язатись із службою підтримки нашої компанії та обговорити деталі замовлення. Станьте одним із наших клієнтів, і Ви будете здивовані якістю нашого сервісу та доступними цінами. Підвищіть конверсію веб-сайту та будьте лідером у своїй ніші вже сьогодні!