Покращене редагування контенту в Drupal 8 — Блог Drudesk
050 640 98 44
support@drudesk.com

Потужна сила контенту у ваших руках завдяки покращенням Drupal 8

Давно не є новиною, що хороший контент — це велика сила в сучасному цифровому світі. Унікальний, свіжий та корисний контент — ключ до гарних позицій в пошуковиках, лояльності клієнтів та високого рівня конверсій. І чудово, що з контентом стає все легше працювати. Зручність редагування контенту стала одним з пріоритетів Drupal 8 — поряд з веб-доступністю сайтів, якісним відображенням на мобільних пристроях і т.д. Тож дізнайтеся про покращення в Drupal 8 в плані редагування контенту, завдяки яким ця потужна сила буде повністю у ваших руках.

Покращення в Drupal 8 щодо редагування контенту

CKEditor в ядрі

У статті про покращення редагування контенту в Drupal 8 неможливо не згадати про CKEditor, який став новим контент-редактором за замовчуванням. У ньому є майже все, чого можна очікувати від редактора, а якщо чогось немає, то це можна додати за допомогою різноманітних плагінів. Наприклад, в одному з блогів ми обговорювали інструменти для покращеного створення лінків у CKEditor.

CKEditor в Drupal 8 забезпечує чисту розмітку, копіювання з Word або Google Docs, функціонал з перетягування елементів мишкою і багато іншого. Серед найкрутіших речей, які команда CKEditor створила спеціально для Drupal 8, варто відзначити Advanced Content Filter (ACF) і CKEditor Widget.

CKEditor є частиною ядра Drupal 8, тож його більше не потрібно шукати і встановлювати. Аплодисменти! Однак, ви завжди вільні у виборі, і можете обрати будь-який інший редактор на сторінці адміністративної частини «Текстові формати і редактори».

Ви самі обираєте панель інструментів

Просто зручною панеллю інструментів для форматування тексту нікого не здивуєш. В Drupal 8 є більше! Ви можете самі вирішувати, які кнопки вам потрібні, а які — ні. Створюйте свій “Active Toolbar”, додаючи і видаляючи кнопки простим перетягуванням мишки. CKEditor підтягує доступні HTML-теги автоматично. Наприклад, якщо ви оберете кнопку зі створення курсиву, тег <i> автоматично додасться до списку тегів.

Вбудоване редагування на сторінці

А ось одна з найбільш захопливих новинок Drupal 8 у сфері контенту. Робити все «на льоту» — необхідність сучасного життя, тож Drupal 8 дозволить вам швидко редагувати контент, просто виділяючи мишкою потрібну ділянку тексту. Все відбувається на тій самій сторінці, без необхідності переходити в адміністративний інтерфейс і згадувати, що саме ви щойно хотіли виправити. Крім того, ви можете редагувати підписи до картинок, швидко додавати картинки і не тільки.

Додаткові «приємності»

Інші корисні новинки включають у себе набагато простіше адміністративне меню, зручнішу функцію попереднього перегляду контенту, легше керування користувачами та дозволами, опції «Зберегти і опублікувати» та «Зберегти без публікації» і багато іншого.

Ініціатива щодо оптимізації роботи з контентом

Говорячи про легкість редагування контенту як пріоритет Drupal-спільноти, варто згадати і про Ініціативу щодо оптимізації роботи з контентом у Drupal 8, започатковану Дрісом Байтаертом. Вона включає в себе ряд покращень, що стосуються модерації і архівування контенту, попереднього перегляду, історії редагувань і т.д.

Беріть найкраще від хорошого контенту, а також від можливостей, які пропонує Drupal 8 для швидкого, продуктивного і приємного процесу редагування. Щоб отримати будь-яку допомогу чи додатковий функціонал, або ж перенести свій сайт на Drupal 8, завжди звертайтесь до розробників Drudesk.