Переваги Drupal 8 для покращення контенту на вашому сайті — блог Drudesk
050 640 98 44
support@drudesk.com

Drupal 8: красива «кулька», щоб покращити контент сайту

«Хочеш повітряну кульку, Джорджі?» запитує Пеннівайз маленького хлопчика в романі жахів «Воно» Стівена Кінга. Однойменний хорор-фільм зараз також заполонив світ, тому ми не випадково згадали про злісного клоуна. Адже, Хеллоуїн вже зовсім скоро! І поки ви створюєте свій вражаючий образ (можливо, навіть косплей на Пеннівайза), ми розкажемо вам про корисні можливості Drupal 8 та як за допомогою них «прикрасити» ваш сайт. Будьте обережні, оскільки вони можуть «налякати» вас сповна!

Чим Drupal 8 корисний для поліпшення контенту?

Покращене редагування

Остання версія CMS значно полегшує додавання і редагування контенту, що дійсно захоплює. По-перше, нова вдосконалена сторінка для створення контенту спрямована на те, щоб зробити процес редагування менш обтяжливим. Для того, щоб редагувати контент в Drupal 7, потрібно зайти в адмін-панель вашого сайту. В Drupal 8 це робити набагато простіше — оновлюйте все прямо на сторінці за допомогою вбудованої функції QuickEdit. Крім того, WYSIWYG CKEditor тепер також знаходиться в ядрі Друпал 8, що є значним поліпшенням. Це робить редагування швидким та інтуїтивно зрозумілим. І ніяких «життя або смерть!»

Інтерактивний мультимедійний контент

«Воно» пропонує глядачам набагато більше, ніж нічні жахи про клоунів, а Drupal 8 пропонує дещо більше, ніж просто мультимедійні функції. Ви можете додавати, редагувати та оптимізувати контент на своєму Drupal-сайті у будь-якому форматі (красиві картинки, переконливі відео, слайд-шоу тощо). Як приклад, ви можете швидко перетягнути кут зображення, щоб змінити розмір картинки одним кліком. Все це настільки легко, як надути повітряну кульку.

Мобільний інтерфейс

В ядрі Drupal 8 тепер є все, щоб зробити ваш сайт зручним для перегляду на мобільних пристроях. Усі доступні теми є респонсивними й розмір елементів автоматично змінюється для того,  щоб найкраще відображатись на всіх девайсах. Така гнучкість полегшує створення привабливих сайтів, адаптованих до будь-якого мобільного пристрою. У Друпал 8 легко створювати різноманітний контент, щоб він виглядав однаково добре на малих і великих екранах. Це також стосується інтернет-магазинів, побудованих на Drupal 8, де відвідувачі можуть швидко знайти найсміливіший костюм до Хеллоуїна, від якого «волосся стає дибом», та налякати ним навіть найстійкіших людей.

Покращена мультимовність

Тепер в Drupal 8 мультимовність на рівні ядра. Він підтримує більше 94 мов. Щоб досягти справжньої мультимовності, ви можете перекласти будь-який компонент на своєму сайті — таксономію, коментарі, конфігурацію, стилі зображень та ... навіть секретні повідомлення вашим клієнтам напередодні Хеллоуїна. Крім неймовірних покращень у ядрі Друпал 8, CMS має чудові модулі для підтримки та перекладу контенту на різні мови.

Більше швидкості в Drupal 8

Якщо ви боїтеся швидкості, «погляньте в очі» своїм найбільшим страхам. Висока швидкість має важливе значення для ефективної роботи сайту. З Друпал 8 ви можете значно збільшити швидкість вашого сайту до позначки, від якої захоплюватиме дух. Крім того, для забезпечення цієї функції є багато корисних модулів (наприклад, Memcached, модуль Minify, модуль Boost та ін.).

Звичайно, це ще не всі вражаючі можливості Drupal 8, щоб зробити контент на вашому сайті ефектним від початку до кінця. Проте, зараз вже час готуватися до свята. Ви ж збираєтесь показати, на що здатні в Хеллоуїн, чи не так? А тим часом, наша досвідчена служба підтримки сайтів подбає та захистить ваш сайт від усіх злих клоунів таких, як Пеннівайз, бо «ми всі плаваємо тут ... А якщо підеш з нами, попливеш і ти!»