Покращення безпеки сайту на Drupal 6 — Блог Drudesk
050 640 98 44
support@drudesk.com

Як покращити безпеку сайту на Друпал 6?

Еволюція Drupal була довгою, захоплюючою та насиченою. Як вам мабуть відомо, остання вдосконалена версія Друпал 8 вийшла ще 2 року тому. З того часу, всі масово почали переходити на «вісімку». І це не дивно, адже тут вам і великі покращення в системі безпеки, і неймовірна зручність перегляду з мобільних пристроїв, і висока швидкість завантаження сторінок, і, навіть, дивовижні можливості інтеграції зі сторонніми системами. Тим часом, власники сайтів, що використовують старі версії Друпал, тривожно переглядаються та ставлять собі запитання: «Для чого взагалі робити апгрейд з Друпал 6 до Друпал 7 або 8, якщо все функціонує добре?» Давайте вияснимо, як покращити безпеку Drupal-сайту та чому варто зробити перехід на нову версію вже сьогодні.

Чому варто переходити на Друпал 8?

Переваги Друпал 8 беззаперечні і це факт. Після успішного виходу Д8 й досі не втрачає свою велику популярність. А все завдяки активним контрибуторам Drupal-спільноти, які забезпечують користувачів найкращими новинками та всіма необхідними корисними модулями.

Хоча й реліз Друпал 8 відбувся досить давно, багато сайтів не поспішають переходити на найновішу версію. Чому ж спеціалісти наполегливо рекомендують скласти план апгрейду якнайшвидше? Незахищеність Друпал 6 — ось головна причина. Це той випадок, коли «місія нездійсненна» є дійсно нездійсненною. Сайти на шостій версії стають все більш уразливішими до атак. Команда фахівців з безпеки більше не публікує поради щодо виправлення виявлених проблем на Друпал 6. Оновлень безпеки від спільноти також не чекайте. А надійна безпека — це чи не найголовніше для вашого веб-ресурсу. Так, все може працювати на сайті й не викликати ніяких підозр. Проте, якщо ігнорувати оновлення, одного ранку ви можете прокинутись і раптово виявити, що ваш ресурс просто зламали. Але вихід є.

А ваш сайт на якій версії Друпал?

Перш за все, варто визначити версію CMS вашого веб-сайту. Зробити це досить просто. Так, існує безліч онлайн-сервісів, за допомогою яких можна дізнатись важливі деталі. Тут ви й можете виявити, що ваш сайт досі на Друпал 6. Якщо бажаєте, замовляйте цю послугу в Друдеск, де завжди професійно підходять до будь-якого питання стосовно підтримки сайтів на Друпал.

Як мігрувати сайт з Друпал 6 на Друпал 8?

Друпалісти постійно додають до Друпал 8 новий необхідний функціонал та важливі зміни. Завдяки таким чудовим регулярним оновленням, процес апгрейду до найновішої версії став набагато простішим. Крім того, на сайті drupal.org є деталі міграції сайту зі старішої версії на нову. Тут ви знайдете і відповіді на питання, що можуть виникнути в процесі переходу на Друпал 8.

Тож годі шукати способи покращення безпеки сайту на Drupal 6 — сміливо переходьте на Drupal 8. Для того, щоб зробити перехід на «мультифункціональну вісімку» максимально швидким, якісним та надійним, радимо звернутись до служби підтримки Drupal-сайтів. Тут професійна команда оцінить обсяг роботи та, перевіривши ваш сайт, візьметься за апгрейд. В Друдеск ми також здійснюємо постійні міграції сайтів з Друпал 6/7 на 8. Розпочніть співпрацю з нами вже зараз та очікуйте на результат, що вас приємно здивує!