Підтримка сайту заощаджує кошти — блог Drudesk
050 640 98 44
support@drudesk.com

Заощадьте кошти завдяки підтримці свого сайту

Будь-який бізнес націлений на прибуток. В епоху інтернет-технологій веб-сайт  є чудовим інструментом для досягнення цієї цілі. Підтримка вашого бізнесу вимагає постійної підтримки вашого сайту, який є відображенням вашої успішності. Тож, після створення сайту основним завданням є утримати інтерес до нього.

Час — гроші (або Клієнти не люблять чекати!)

Час простою — це небажаний період, коли сайт недоступний для відвідувачів. Протягом цього часу люди не мають можливості бачити інформацію, а також можливості купити чи замовити жоден ваш продукт. Чим довше ваш сайт простоюватиме, тим більше потенційних клієнтів ви втратите.

Ось чому варто приділяти увагу хостингу. Він повинен справлятися з трафіком, не перевантажувати систему і робити резервні копії щодня. 
 
Лише уявіть, що деякі ваші надважливі дані втратяться назавжди! Чим це загрожуватиме вашому бізнесу? Скільки часу піде на відновлення? Бекап — це страхування вашого сайту від непередбачуваних ситуацій, таких, як природні катастрофи, вихід з ладу технічного забезпечення чи людських огріхів. Ви почуватиметеся більш захищено і впевнено, якщо використовуватимете декілька бекапів, розміщених у різних місцях.

Триматись на плаву (або Як не опуститись до дна сторінки результатів пошуку)

Ви хочете займати провідну позицію в своїй сфері зайнятості та у рейтингах пошукових систем? Якщо так, тоді SEO-підтримка повинна бути в пріоритеті для вас.

Пам’ятайте, що пошукові системи постійно змінюють алгоритми пошуку. Як наслідок, задовільний на сьогодні рейтинг може перестати бути таким уже через місяць чи два.

Замовивши SEO аудит, ви отримаєте комплексну неупереджену оцінку готовності вашого сайту до просування. Наші професіонали швидко складуть звіт з детальним описом та рекомендаціями.

Також не забувайте про причинно-наслідкові зв’зки. Якщо ви плануєте функціональні зміни на своєму ресурсі, консультація спеціаліста з питань оптимізації буде доречною для передбачення можливих ефектів.

Цей вид підтримки допоможе виявити та уникнути багатьох несправностей, наприклад, помилки 404. Аналіз внутрішніх лінків, тобто тих, які з’єднують сторінки в межах сайту, впливає на результати пошуку за ключовими словами та на сканування ресурсу системою Google. Існує також аналіз за багатьма іншими параметрами та безліч нюансів, відомих нам. Ми допоможемо вашим клієнтам швидко відшукати вас в інтернеті.

Зустрічають за одягом (або Графічна підтримка)

Усі знають цю народну мудрість. У випадку веб-сайту, «одяг» — це дизайн інтерфейсу. Зображення та відео різних типів — перше, що впадає у вічі. Візуальна складова повинна бути достатньо привабливою та зручною, щоб змусити відвідувачів довше залишатися на вашому веб-ресурсі.

«… проводжають за розумом», — заперечите ви, продовживши прислів’я. Правильно, але банальний, посередній чи просто застарілий дизайн може відбити бажання подальшого вивчення сайту. Особливо сумно, коли контент дійсно вартісний.

Інтернет можна порівняти з величезним книжковим магазином. Уявіть, як ви блукаєте між полиць, заповнених стосами інформації, представленої у найрізноманітніших виглядах в залежності від бачення авторів. Що надихне вас на прочитання: книга з чарівними автентичними ілюстраціями чи книга із сухим текстом?

Наші дизайнери створять будь-які графічні елементи від іконок та ілюстрацій до банерів. Поява нових категорій, секцій чи рубрик така ж корисна, як і інші графічні оновлення. Ми можемо як почати «з чистого аркуша», так і зробити редизайн уже існуючого сайту. Наша уважність до дрібниці разом із креативністю та досвідом гарантуватимуть вашому веб-сайту неповторність та гармонійність. Кожен елемент доповнюватиме загальний вигляд та милуватиме око.

Графічну підтримку можна описати як поєднання аналітичної науки та образотворчого мистецтва з метою перетворити сайт на потужний інструмент маркетингу. Більше відвідувачів вашого сайту — більше споживачів ваших товарів чи послуг — більший прибуток для вас. Ця проста та ефективна схема особливо важлива, якщо ви використовуєте простори інтернету для комерційних цілей.

Проводжають за розумом (або Інформаційна підтримка)

Що робити і як робити — обидва аспекти є вагомими. Після того, як вам вдалося привабити людей зовнішнім виглядом контенту, не розчаруйте його неактуальністю чи недоречністю. Переконайте людей зайти на ваш сайт, а також залишитися задоволеними опісля. Ми знаємо, як цього досягти і з радістю допоможемо. 

З нашою інформаційною підтримкою ви матимете репутацію надійного веб ресурсу та серйозної компанії, а це не може не вплинути позитивно на вашу комерційну діяльность.

Drudesk пропонує обслуговування вашого сайту за доступними цінами.

Якщо ви турбуєтесь про постійну прибутковість вашого бізнесу, зверніться до нашої турботливої команди.