Підтримка Drupal-сайтів в надзвичайних ситуаціях 24/7 — блог Drudesk
050 640 98 44
support@drudesk.com

Підтримка Drupal-сайтів 24/7

Яущо у вас вже є власний веб-сайт — це лише початок довгої мандрівки по веб. Тепер вам слід знати чи ваш веб-проект у безпечному стані, чи добре виконує свою роботу і чи він сучасно виглядає. Ми розуміємо, що у вас море справ і ваш сайт не отримує потрібної, професійної Drupal-допомоги, якої насправді потребує. Проте, не турбуйтесь! Ми допоможемо вам! Наш сервіс підтримки 24/7 готовий внести потрібні зміни, виправити будь-які помилки, щоб максимально покращити досвід користування у відвідувачів вашого ресурсу.

Drupal — це надзвичайно міцна система керування контентом і вимагає високого рівня підтримки, аби не відставати від оновлень ядра і модулів Drupal. Але Drupal-допомога 24/7 у Drudesk легко з цим справиться.

Наш сервіс підтримки Drupal веб-сайтів включає:

  1. Аудит веб-сторінки. Повноцінна команда досвідчених розробників готова регулярно, а також і у надзвичайних ситуаціях, перевірити безпеку вашого ресурсу, покращити його роботу і визначити усі проблеми, які можуть виникати з сервером Drupal-сайту.
  2. Оновлення веб-сайту. Щоб ваш веб-проект завжди був гарним і свіжим, ми оновимо модулі до найновіших версій, які містять різноманітні покращення. Наша служба також може оновити ядро Drupal, адже саме воно робить вашу сторінку більш гнучкою.
  3. Вирішення проблеми простою. Скажіть допобачення простою веб-сайту! Drudesk негайно повідомить вас, якщо робота веб-сторінки погіршиться. Наша бадьора команда доступна для вас 24 години 7 днів на тиждень, щоб ваш веб-проект знову з’явився онлайн.
  4. Гарантія якості. Оскільки ми маємо великий досвід роботи з Drupal, ми попіклуємося про вашу веб-сторінку, і зробимо усе для того, щоб ваші клієнти були задоволені.
  5. Виправлення помилок. Ви боретеся з проблемою у Drupal, яка зводить вас з розуму? Служба підтримки веб-сайтів Drudesk допоможе позбутися проблем з платформою і модулями. Ми знайдемо шлях як виправити недоліки, а також дамо вам необхідні поради, як їм запобігти у майбутньому.
  6. Безпека. 24 години на добу, 7 днів на тиждень, ми готові прийти на поміч! Якщо ваш веб-проект є вразливим, ми полагодимо його, і ваш веб-ресурс засяє як новий!

Що робити далі?

Ми підтримуємо усе — і навіть більше! Команда Drudesk має достатньо досвіду справитися з будь-якою проблемою стосовно безпеки, роботи, аудиту, бази даних, або просто перевірити код. Якщо у вас з’явилися деякі з цих проблем, час звернутися до Drudesk і обрати пакети підтримки 24/7/365. Наш сервіс гарантує, що ваші веб-ресурси працюватимуть в оптимальному режимі. Погана робота веб-сайту або сервера може зашкодити вашій репутації, і коштувати вам як доходів, так і хороших клієнтів. Служба підтримки Drudesk покращить роботу вашої веб-сторінки та інших її властивостей, і веб-ресурс ще працюватиме впродовж багатьох років.