Підбірка модулів, які вийшли для Drupal 8 у червні — блог Drudesk
050 640 98 44
support@drudesk.com

Підбірка модулів, які вийшли для Drupal 8 у червні

Раніше ми описували модулі, які вийшли у травні. Сьогодні, ми розповімо про ті модулі, які з’явилися для Drupal 8 y червні. Надіємось, що ця стаття буде цікавою і корисною для вас. Насолоджуйтесь!

Модулі, які з’явилися для Drupal 8 у червні

  1. Libraries API. Цей модуль інтегрує інші Drupal модулі, профайли і теми із зовнішніми бібліотеками. За допомогою модуля Libraries API ви зможете легко працювати з залежностями зовнішніх бібліотек, які можна розшарити у різних розширеннях. Користувач Libraries API може легко оновити модуль, якому потрібна зовнішня бібліотека, розшарити певну бібліотеку по багатьох модулях і веб-сайтах, класифікувати бібліотеки і визначити версію бібліотеки.
  2. Menu Block. Усі властивості, які недоступні у ядрі Drupal 8 можна додати, використавши модуль Menu Block, який надає прості у налаштуванні блоки лінків меню з гарними властивостями. Можливість додаткового налаштування Menu Block дозволяє розширити усі лінки меню з дочірніми лінками або помістити «дерево меню» у певний елемент меню. Користуючись Menu Block, ви зможете створити блок, який відображає «дерево меню» з будь-якого рівня до будь-якої глибини.
  3. Zen. Zen — це нова, ефективна, HTML5 база з елементами CSS і респонсивним дизайном. Якщо ви хотіли б збудувати свою Drupal тему, ви можете використати для цього Zen, а це ідеальний вибір. Ця тема містить багато коментарів до коду стосовно JavaScript, PHP, HTML, CSS і Sass.
  4. Display Suit. Відобразити контент за бажанням буде легко, якщо ви почнете застосовувати «drag and drop» інтерфейс у Display Suit. Display Suit дозволяє розташувати в’юшкі, коментарі, дані користувачів, і т. д. Коли ви оновите цей модуль, ви не побачите функціоналу пошуку. Натомість, ви використовуватимете сторінки Search API, з якими надзвичайно легко працювати.
  5. Better Exposed Fifters. Модуль Better Exposed Filters створює легкий і приємний досвід користування. Для цього розробники додали декілька нових функцій до попередньої версії. Модуль Better Exposed Filters заміняє одиничні або мульти-селект бокси на радіо-кнопки або чекбокси. Тут ви зможете додати поля для опису і Select All/None посилання до відображених фільтрів. Ви також можете відображати фільтри на сторінці користувача, в таким чином вони сортуватимуть і фільтруватимуть контент власноруч.
  6. SMTP Authentication Support. Цей модуль має багато переваг, адже з ним ви зможете надсилати email повідомлення прямо на сервер SMTP. Модуль підтримує автентифікацію SMTP і під’єднується до серверів за допомогою SSL, якщо є підтримка PHP.

Якщо ви перенесли свій сайт з Drupal 7 для Drupal 8, це буде чудово, якщо ви використаєте ці модулі, адже вони роблять робочий процес простішим і швидшим. Якщо у вас є питання або побажання, команда Drudesk допоможе вам з будь-яким питанням стосовно Drupal і апгрейду веб-сайту.