Перевірка, або аудит CSS-коду — блог Drudesk
050 640 98 44
support@drudesk.com

Перевірка CSS-коду: чому вона потрібна вашому сайту

Чудово, коли можна розраховувати на чиєсь сильне плече підтримки. Не тільки сильні плечі, але й пильні очі готові підтримати ваш сайт за допомогою перевірки коду в Drudesk! Ця популярна послуга являє собою своєрідний «свіжий погляд» від експертів, після якого код стає чистішим, краще структурованим, більш відповідним стандартам і більш пристосованим до цілей сайту. Що стосується конкретно CSS-коду, він має свої секрети і заслуговує на особливу увагу. Тож ми вирішили, як варіант, запропонувати усім перевірку CSS-коду в якості окремої послуги. Давайте розглянемо її детальніше.

Перевірка (аудит) CSS-коду і що вона дає

Якщо існують особливі «правила привабливості» для сайтів, то ними відає саме CSS. Ця сучасна презентаційна технологія, або мова стилів, відповідає за відображення HTML-елементів сайту у найпривабливіший спосіб. Шрифти, кольори, розміри, відступи і багато інших засобів — саме в її компетенції.

Однак, як це зазвичай буває з «правилами привабливості», вони включають в себе набагато більше, ніж просто гарний вигляд. Дружня до пошуковиків, здатна заощаджувати час, пришвидшувати процеси і не тільки, CSS має суперсили, що виходять далеко за рамки «милування ока».

Перевірка і оптимізація CSS-коду в першу чергу покращить швидкість сайту, причому ріст може бути дуже суттєвим. Пошуковики також обов’язково оцінять це. Крім того, аудит CSS-коду також може зробити сайт значно легшим в обслуговуванні і відкритим до змін, а також підвищити ефективність команди розробників, які над ним працюють. І це лише початок списку можливих переваг.

CSS-код — це наче унікальний витвір мистецтва, адже існує багато підходів до досягення одних і тих самих цілей, і кожен розробник може проявляти креатив. Ми це поважаємо і перевіряємо CSS, спираючись на наш досвід, найкращі практики і корисні інструменти.

Перевірка CSS-коду і деякі аспекти, які вона включає

Видалення непотрібного CSS

Що рекомендує Google, просто не може бути неправильним. Щоб значно скоротити час, потрібний браузерам для рендерингу ваших сторінок, корисно позбутися CSS-селекторів, які більше не використовуються.

Позбавлення повторів

Добре структурований та організований CSS-код містить мінімум повторів. Хороший аудит коду допоможе виявити дублікати.

Скорочення розміру CSS-файлів

Мініфікація, оптимізація за допомогою gzip та інші ідеї щодо зменшення CSS-файлів можуть стати справжньою знахідкою для швидкості сайту.

Скорочення кількості файлів, що завантажуються

Оптимізація швидкодії часто пов’язана з правильними підходами до завантаження CSS, і існує багато технік для того, аби завантажувати меншу кількість файлів.

Дотримання послідовності

Узгодженість усього коду також грає дуже важливу роль. CSS-код повинен дотримуватись послідовності в найменуваннях. Потрібен єдиний підхід до того, як іменуються елементи та як організовуються властивості. Величезна користь від цього особливо відчутна під час додавання нового функціоналу, внесення змін або залучення до роботи нових розробників.

Висновок

Це лише декілька із аспектів, які охоплює перевірка (аудит) CSS-коду. Довірте її нашим розробникам, і на вас чекає велике відкриття — відкриття справжніх здібностей вашого сайту!

Замовте перевірку CSS-коду тут, а також дізнавайтесь першими про цікаві новинки і тренди з нашої сторінки на Facebook.