Переваги DevOps для бізнесу — блог Drudesk
050 640 98 44
support@drudesk.com

Переваги DevOps для бізнесу

Зараз, в епоху цифрової трансформації, існує безліч методів, які допомагають завершити проект вчасно і в межах бюджету. Що стосується підходів до організації роботи над проектом, то варто слідувати принципам Agile і керуватися DevOps. Ці два взаємопов'язані фактори підвищують продуктивність роботи команди розробників, що сприяє досягненню високої якості кінцевого результату. Які ще переваги отримає ваш бізнес в результаті впровадження DevOps, читайте нижче в цій статті.

Які основні переваги DevOps для вашого бізнесу?

Більш швидкий час виходу на ринок

Коли ви придумали цінну бізнес-ідею про створення вигідного програмного забезпечення, варто здійснити її якомога швидше, доки хтось інший не випередив вас і доки ця ідея не втратила актуальності та попиту. DevOps дозволяє в найкоротші терміни перейти від ідеї до робочого веб-продукту. Це дає вам конкурентні переваги на ринку.

Швидке розгортання коду

Статистика говорить сама за себе. Згідно з дослідженнями DevOps у 2017, високопродуктивні організації, які успішно застосовують культуру DevOps, отримують в 46 разів частіші розгортання коду, в 96 разів швидше відновлюють час простою і в 440 разів коротші терміни створення.

Менші витрати

Як кажуть, час — гроші. Більш швидке розгортання і доставка передбачають зниження витрат, дозволяючи вам отримувати більше, витрачаючи менше. Скорочення часу виходу на ринок означає, що новий випуск є більш своєчасним для споживачів, що позитивно відображається на вашому прибутку і доході.

Висока якість кінцевого веб-продукту

Якість складно обчислити. Однак, організації Puppet і DORA, які проводять щорічні дослідження DevOps, знайшли спосіб виміряти, як безперервна доставка впливає на якість програмного забезпечення. Як показують їхні результати, високопродуктивні компанії витрачають на 21% менше часу на незаплановану роботу і доопрацювання в 2017 році. В результаті цього вони можуть витратити на 44% (в порівнянні з 29% в попередньому 2016 році) більше часу на нову роботу, наприклад, нові функції додатку.

Підвищена надійність програмного забезпечення

Автоматизація тестування і процесів контролю якості є ключовою особливістю принципів DevOps. Менше ручного втручання сприяє створення ПО з набагато більшим контролем, точністю і, отже, надійністю.

Отже, робіть більше з меншими витратами для свого бізнесу за допомогою DevOps. Зв'яжіться з нами для співпраці наших адміністраторів з вашими розробниками і архітекторами. Ми пропонуємо кастомізацію і налаштування вашого сервера або інфраструктури для забезпечення стабільної роботи ваших сервісів, а також допомагаємо управляти розробкою програмного забезпечення.