Перебудова Drupal-реєстру як спосіб фіксити помилки — блог Drudesk
050 640 98 44
support@drudesk.com

Перебудова Drupal-реєстру як надійний спосіб фіксити помилки

Як по-справжньому потужна CMF, Drupal пропонує безліч інструментів, що допомагають довести сайт до ідеалу — підвищити його безпеку, покращити швидкодію, залучити силу контент-маркетингу, і так далі. Здавалось би, там, де ідеал, немає місця для помилок. Але іноді вони трапляються на сайтах через певні неправильні дії. На щастя, в Друпалі є надійні способи їх пофіксити! Сьогодні ми розглянемо приклад цього — помилки Drupal-реєстру, чудовим способом позбутися яких є перебудова Drupal-реєстру. 

Помилки реєстру Drupal: знайомимося з ними ближче

У Drupal є спеціальний реєстр, який веде облік усіх файлів, модулів, тем і так далі. Він знає, які PHP-класи відносяться до яких файлів. Іноді реєстр не можне знайти деяких із них. Вони могли «загубитись», наприклад, в процесі ручної міграції сайту, коли ви випадково видалили якийсь модуль або забули його долучити. В цьому випадку реєстр починає «хвилюватись» і працювати неправильно, що призводить до фатальних помилок. 

Очищення кешу (наприклад, за допомогою команди drush cc all), що є панацеєю в багатьох випадках, тут може не допомогти, адже бутстрап Друпала неможливий. 

Що ж, не дуже приємно бачити помилку на кшталт:
PHP Fatal error:  Class 'EntityAPIControllerExportable' not found in 
...sites/all/modules/rules/includes/rules.core.inc on line 11

Рішення: перебудова Drupal-реєстру

Зберігайте спокій і перебудуйте реєстр! Вам знадобляться будівельні інструменти, аби поставити кожну цеглинку на місце, щоб ваша Drupal-вежа знову стала міцною. 

На щастя, такі будівельні інструменти існують, і один із них — це плагін Registry Rebuild Drush. Він досить легкий у використанні, і однією з його переваг є те, що вам навіть не потрібен доступ до веб-ресурсу — просто довіртеся інтерфейсу командного рядка Drush. 

Кроки у використанні плагіну Registry Rebuild за допомогою Drush:

  • Встановіть плагін Registry Rebuild у свою папку Drush з використанням цієї команди: drush dl registry_rebuild
  • Зробіть бекап бази даних з міркувань безпеки
  • Очистіть внутрішній кеш Drush за допомогою цієї команди: drush cc drush
  • Починайте процес перебудови реєстру, для якого є два основні способи: 1) з папки вашого сайту (drush registry-rebuild чи drush rr, якщо коротко) або 2) через аліас (drush @site-alias rr)

Вітаємо, все готово! Тепер ваш Drupal-реєстр знає правильне розташування усіх файлів, тож проблему вирішено. Якщо ж раптом ні, можна вручну спробувати повернути на місце модулі чи файли, яких не вистачає. Ручний запуск плагіна Registry Rebuild з використанням php-файлу також може бути альтернативним рішенням. 

Нехай перебудова Drupal-реєстру проходить у вас ідеально! Однак, якщо вам потрібно посприяти в цьому, або ж ви не знаєте, як ідентифікувати або пофіксити якусь помилку чи несправність, довіртеся нашій команді Drudesk. Ми можемо перебудувати що завгодно — від реєстру до всього вашого сайту, якщо потрібно. Перебудувати, відремонтувати, змінити дизайн, нанести свіжу фарбу на стіни чи навіть побудувати заново від самого фундаменту — можна зробити абсолютно все, аби ви могли по-справжньому насолоджуватись вашим сайтом. І без жодних помилок!