Ознаки того, що варто змінити хостинг-провайдера — Блог Drudesk
050 640 98 44
support@drudesk.com

Ознаки того, що варто змінити хостинг-провайдера

Вибір провайдера, на якому буде працювати ваш веб-сайт є досить важливим. Ви можете розмістити сайт в себе на домашньому комп’ютері чи в публічній хмарі, але кращим рішенням буде звернутися до хостера — провайдера послуг з розміщення сайтів чи серверів. Переваги значні, адже, розміщуючи сайт в себе вдома, вам доведеться самостійно забезпечувати:

  • налаштування сервера (web, MySQL/MsSql/Postgre)
  • супровід сервера (оновлення, моніторинг стану сервісів і т.д.)
  • постійне підключення до Інтернету та електромережі
  • оплата оренди «білої» IP-адреси
  • захист від вірусів та ін’єкцій коду
  • а також мати не аби-які навички з налаштування NIX-подібних систем.

В цілому, ви не зекономите, а тільки отримаєте додатковий «головний біль». Ви змушені будете шукати спеціалістів, які б допомогли вам це все налаштувати та запустити в роботу. Отож, висновок є очевидним: розміщувати сайт варто в хостингових компаніях, які зроблять все за вас.

Вибір хостингового провайдера та типу пакету (набору послуг, які надаються за певну ціну) є одним з важливих аспектів, які впливають на швидкість роботи сайту, його загальну продуктивність і успіх. Виходячи з вищеописаного, ми наполегливо рекомендуємо розміщувати сайт в хостингових компаніях. Важливо знати, як вибрати найкращий хостинг для Drupal-сайту. Але що, якщо ви вже обрали один, але починаєте помічати, що він поводиться незадовільно? А чи, може, це нормально, і так має бути? Які ознаки «нездорового» хостера? Які «симптоми» натякають на те, що варто переходити на новий, поки не стало надто пізно? З'ясуймо прямо зараз.

Основні ознаки того, що пора поміняти провайдера послуг для хостингу вашого сайту:

Регулярні часи простою

Немає сенсу мати сайт, недоступний для користувачів. Чим частіше і на довше ваш сайт падає, тим більше ви втрачаєте. Можете використовувати інструменти моніторингу працездатності сайту, щоб виявляти періоди аптайму (час безперервної роботи). Винним у появі даунтайму (час простою) частково може бути і хостинг-провайдер. Зрозуміло, жоден хостер не може гарантувати 100% час безвідмовної роботи, але здатний забезпечити до 99,0-99,9%. Таким чином, якщо ви часто стикаєтеся з випадками непрацездатності сайту, то це попереджувальний знак. Особливо це насторожує, якщо даунтайм не пов'язаний зі зростанням трафіку, як, наприклад, у сезонні розпродажі. Це означає, що настав час змін.

Погане масштабування під час зростання трафіку

Друг пізнається в біді. Раптові сплески трафіку викликають ризик збою сайту і потребують додаткової уваги. Чи здатен ваш веб-хостер автоматично розширювати можливості вашого веб-ресурсу, чи чекає, поки ви купите оновлення? Чи може він масштабуватися відповідно до потреб сайту? Ви маєте право вимагати від свого провайдера, щоб ваш сайт був доступним майже завжди. Якщо ваш хостер не може впоратися з масивним трафіком, і це призводить до значних проблем, не врегульованих службою підтримки, тоді краще його змінити.

Повільна швидкість завантаження

Навіть двосекундна затримка провокує 20+ % користувачів покидати свої корзини в онлайн-магазинах, так і не завершивши покупку. До того ж, швидкість завантаження впливає не тільки на відвідувачів, а й на пошукові системи. Якщо ваш сайт завантажується надто довго, причини цього можуть бути різноманітні. Це можуть бути великі зображення, надмірні редіректи, надто багато плагінів або вина хостера. Якщо у вас встановлена ​​остання версія Drupal і нещодавно оптимізовано все на вашому сайті, але він все одно повільний, то дедукція вказує на те, що причиною є ваш веб-хостер.

Дешеві веб-хостери зазвичай надають загальний веб-сервер, де багато сайтів ділять простір і ресурси між собою. Такі умови зумовлюють те, що сайти повинні стояти у черзі і чекати. Таким чином, якщо ваш сервер генерує відповідь занадто довго, а ви не хочете чекати, просто перейдіть на кращий варіант.

Не підтримується найновіша версія PHP

Найновіша версія PHP — PHP 7 повністю тестована з Drupal 8 — найновішою версією Drupal і забезпечує набагато вищу продуктивність. Якщо ви дбаєте про оновлення до останньої версії і прагнете до постійних вдосконалень, то ваш провайдер повинен бути готовим до ваших потреб. Якщо ваш веб-хостер не може забезпечити належну підтримку PHP 7, це не є причиною для вас, щоб залишатися на PHP 6 або 5. Краще знайти іншого хостера, який є таким же прогресивним, як і ви.

Не належна клієнтська підтримка

Хороший хостинговий провайдер повинен мати систему обробки запитів (до прикладу, у нас це Service Drudesk) та реагувати на ріквести клієнтів, оперативно вирішуючи їхні проблеми. Однак, якщо ви змушені тиждень чекати відповіді на свій запит чи електронний лист, то це не є нормою. Оберіть той хостер, який турбуватиметься і не ігноруватиме вас.

Низький рівень безпеки

Думки про те, що ваш сайт одного дня може виявитися зламаним внаслідок хакерської атаки чи вірусу, напевно, наводять на вас жах. Вам варто задати питання: чи достатньо захищені ви від кіберзагроз? Що робить ваш хостинг-провайдер для того, щоб тримати вас у безпеці? Чи надається вам послуга резервного збереження даних (BackUP)? Більшість провайдерів надають таку послугу за окрему платню, а її налаштування лягає суто на ваші плечі. Чи зможуть ваші дані в разі злому з легкістю відновитися?

Висновок

Звичайно, будь-які зміни означають ризик. Проте, як кажуть, хто не ризикує, той не п’є шампанського. Коли ви знайдете того хостинг-провайдера, який належним чином дбатиме про ваш веб-ресурс і якого ви дійсно обожнюватимете, адже відчуватимете турботу і захищеність, то будете жалкувати, що не зробили цього раніше.

Наша компанія Drudesk не тільки надає якісні послуги з розміщення та обслуговування ваших сайтів, але й допоможе модернізувати чи створити новий Drupal-сайт. Злагодженна робота наших програмістів разом із командою підтримки хостингу дозволять вирішити ваші питання найоптимальнішим способом.