Аутсорсинг чи своя команда розробників? — блог Drudesk
050 640 98 44
support@drudesk.com

Аутсорсинг чи власна команда: що підходить для вашого бізнесу?

Є багато речей, з якими потрібно визначитися, перш ніж починати власний бізнес і багато речей взяти до уваги, перш ніж зробити вибір. Створення веб-сайту для представлення свого бізнесу в інтернеті та підвищення обізнаності про нього є важливим пунктом. Не менш важливо також знайти людей, здатних це здійснити. Ви можете або співпрацювати з компанією з розробки веб-сайтів, або утримувати власну команду програмістів у своєму офісі. Давайте розглянемо переваги і недоліки кожного варіанту, які допоможуть вам зробити вибір.

Плюси та мінуси ІТ-аутсорсингу

Плюси ІТ-аутсорсингу

Вам не потрібно збирати команду веб-розробників з нуля та чекати, поки вони спрацюються, що зекономить вам час і зусилля. Перед вами відкритий цілий всесвітній ринок праці, щоб підібрати фахівців, які вам потрібні. Це також дає вам перевагу вибору ціни. Аутсорсинг в Європу буде коштувати дешевше, ніж утримання своєї команди. Власне кажучи, приваблива ціна є основною причиною, чому багато компаній надають перевагу аутсорсингу. До того ж питання обслуговування офісу і працівників — не ваш клопіт в разі передачі веб-розробки на аутсорс, так що ви зможете зосередитися на маркетингових зусиллях, не відволікаючись від самого бізнесу.

Мінуси ІТ-аутсорсингу

Ви повинні покладатися на чужу аутсорсингову компанію і довірити їй свій проект. Ваш контроль над командою і процесом розробки обмежений. Різні часові пояси можуть спричинити невідповідність робочих графіків. Різні мови і культурні особливості можуть викликати труднощі в спілкуванні. Розробники не повністю присвячують себе вашим завданням, оскільки можуть одночасно працювати і над іншими проектами.

Плюси та мінуси розробки in-house

Плюси розробки in-house

Розробники, які працюють тільки на вашу компанію, ставляться до вашого продукту і бізнесу як до свого, відчуваючи відповідальність за їхній успіх. Ваші завдання завжди будуть для них пріоритетними тоді, як аутсорсингова команда може працювати над декількома проектами, і вам доведеться чекати своєї черги. У вас є більше контролю над власною командою розробників, яка територіально ближче до вас. Інтелектуальна власність та корпоративні дані з більшою ймовірністю залишаться конфіденційними.

Мінуси розробки in-house

Нелегко зібрати під одним дахом висококваліфікованих робітників з певним набором навичок, будучи обмеженим містом чи регіоном. Беручи до уваги також психологічні особливості кожної особистості, вам доведеться докласти зусилля, щоб отримати кваліфіковану команду, здатну спрацюватися разом. З цього аспекту легше найняти наявну згуртовану досвідчену команду для аутсорсингу. Утримувати девелоперів в штаті означає, що ви повинні надати приміщення і обладнання, оплачувати відпустки, лікарняні, податки, страховки, і т. д.

Який варіант обрати?

Зібрати і утримувати власну команду розробників підходить для чисто технічних компаній. Однак, створення, наприклад, сайту електронної комерції краще доручити стороннім розробникам, які спеціалізуються на цьому і мають достатній досвід. Розробка проекту веб-агентством може виявитися більш довгою, але також і більш дешевою, ніж внутрішньої командою, тому вирішуйте, затрати часу чи грошей головніші для вас. Аутсорсити працівників ідеально підходить для короткострокових проектів, а також для розширення ІТ-персоналу, щоб доповнити наявних внутрішніх робітників необхідними фахівцями. Для довгострокових масштабних проектів підійде аутсорсинг виділеної команди.

Якщо найм веб-агентства є вдалим варіантом у вашому випадку, найміть наших розробників для аутсорсингу вашого Drupal-проекту.