5 простих способів отримати трафік на сайт — блог Drudesk
050 640 98 44
support@drudesk.com

Як отримати якісний трафік після запуску веб-сайту

Ви підприємець, який збирається запустити веб-ресурс. Можливо вам цікаво, що потрібно зробити для того щоб стати успішним в самий короткий період? Ми тут, щоб допомогти вам з цією «проблемою» і створити веб-стратегію для задоволення всіх вимог та потреб. Наші фахівці в області маркетингу, раді дати цінні та корисні поради. В разі дотримання усіх порад, потік корисного трафіку на сайт буде постійно збільшуватись. Ви зацікавлені? Можемо посперечатися, що так.

Збільшити трафік на сайт з Google Adwords

Контекстна реклама є найбільш ефективним способом отримання трафіку, після запуску веб-ресурсу. Продумана маркетингова кампанія в мережі Інтернет, є важливою для досягнення успіху. Google може допомогти з рекламою бренду, адже він має чудовий сервіс Google Adwords, у якого є великі можливості відправки високоякісного трафіку на сайт. Вам лише потрібні деякі навички і знання, які дозволять створити ефективну маркетингову кампанію з Adwords та збільшити трафік. Давайте обговоримо це питання в деталях.

Ви можете подати оголошення з текстом на кшталт: «Авто в Києві». Цей трюк може привести багато відвідувачів на сайт і згенерувати багато реєстрацій. Але ви можете залучити людей з меньшим бюджетом, ніж очікуєте. Більш вигідним є такий текст як: «Авто в Києві від 10000 у.е». Ви орієнтуєте відвідувачів відповідно до бюджету $ 10,000. Цей трюк принесе значно більше конверсій для вашого бізнесу.

Ще одна річ, яка може бути корисна — це ретаргетинг оголошень. Що ж це значить? Кожна людина, яка відвідує ваш веб-ресурс, починає бачити рекламу на інших веб-сайтах, що підтримують ретаргетинг. Ви можете нагадати людям про свій товар чи бренд за допомогою цієї функції.

Збільшення трафіку на свій веб-сайт з соціальними мережами

"Якщо ваш бізнес не в Інтернеті, то ваш бізнес буде поза бізнесом." Цю фразу було сказано найбагатшою людиною у світі — Білом Гейтсом. Ми повністю згодні з даною цитатою. Важко переоцінити важливість «веб-присутності» для ефективного ведення бізнесу онлайн. Що може допомогти вам з так званою «веб-присутністю» і принести додатковий трафік на сайт?

Сьогодні є багато популярних соціальних мереж таких як Facebook, Twitter, Google+ та багато інших. Вони отримують мільйони відвідувачів щодня, і деякі з них можуть стати вашими клієнтами. Що потрібно для цього зробити?

Ви повинні звернути увагу на це питання, адже підтримка деяких соціальних профілів, таких як Facebook або Twitter, зможе підвищити потік зацікавлених користувачів на вебсайт. Крім того, ви повинні пам'ятати про високу якість контенту, який збираєтеся розміщувати в цих соціальних мережах.

Ваша компанія має досить ресурсів для створення відео контенту? Ми радимо згадати про Youtube. Це найпопулярніший відео-хостинг у світі, який був куплений Google в жовтні 2006. Крім того, успіх в Youtube принесе більш високі SEO рейтинги в Гугл і збільшить трафік на ресурс.

Отримувати трафік за допомогою email маркетингу

Ще одна практична річ, яка має безпосереднє відношення до ефективного запуску вебсайту, це продуманий email маркетинг. Яскраві та змістовні листи, допоможуть відвідувачам знати, що відбувається з вашим брендом та веб-сайтом.

Ще однією важливою порадою, буде включення до розсилки відеороликів та корисних посилань. Це може зацікавити та підштовхнути відвідувачів поділитися даними посиланнями в соціальних мережах. І це чудово. Знаєте, чому? Їх друзі зможуть прочитати зміст і зацікавитись брендом. І вони могли б стати вашими потенційними клієнтами в майбутньому.

Покращення SEO показників веб ресурсу

Ви повинні оптимізувати ресурс відповідно до вимог пошукових систем. Це допоможе пошуковим системам «полюбити» ваш сайт та збільшити органічний трафік. Саме тому, радимо використовувати ці поради:

  1. Використання мета-тегів. Наприклад, тег «title» може повпливати на SEO рейтинги, а грамотно написаний тег «description» здатний смимулювати користувачів відвідати саме ваш сайт.
  2. Внутрішні посилання є також важливими. Продумана стратегія «лінкбілдингу» здатна суттєво покращити SEO показники ресурсу.
  3. Контент повинен бути унікальним та цікавим. Користувачі будуть із задоволенням ділитися такою інформацією із своїми друзями в соціальних мережах.
  4. Поліпшення юзабіліті веб-сайту. SEO рейтинги будуть покращуватися, якщо користувачі більше часу проводитимуть на веб-ресурсі.

Ви ознайомилися з деякими способами покращення SEO показників ресурсу. Якщо ви хочете дізнатися про усі способи просування сайту в мережі для збільшення трафіку, то радимо звернутися за консультацією до спеціалістів нашої компанії.

Зовнішня оптимізація веб-сайту

Окрім внутрішньої оптимізації веб-ресурсу, розгляньте ще зовнішню оптимізацію. Зовнішня оптимізація також може суттєве покращити SEO показники ресурсу і збільшити трафік на сайт. Давайте розглянемо це питання на конкретному прикладі: ви є власником веб-ресурсу, головною темою якого є нові технології. Розміщення інформації на веб-майданчиках із подібною тематикою, може допомогти з просуванням бренду серед користувачів. Вони заходять на сайт, читають цікаву статтю та переходять за посиланням на ваш ресурс. Простіше й не придумати, чи не так?

Проаналізуйте свій веб-сайт

Google Analytics є інструментом аналізу, який дає власникам сайтів високоякісні та добре продумані інформаційні звіти. Ці звіти допомагають користувачам створювати власні веб-стратегії для розвитку. Ми радимо вам користуватись даним інструментом тому що:

  1. Це допомагає зрозуміти, звідки люди заходять на ресурс та як поводять себе на сайті. Декілька місяців назад ми писали про “Цілі та Фільтри Google Analytics”. При бажанні ви можете ознайомитись з матеріалом за посиланням.
  2. Має інтуїтивно зрозумілий і простий у використанні інтерфейс.
  3. Відстежує усі рекламні кампанії.
  4. Інтегрований з Google Adwords.
  5. І найголовніше — це абсолютно безкоштовно.

Грамотне використання аналітики від Гугл, дасть можливість побудувати стратегію просування та досягти успіху за короткий період часу.

Що робити, якщо я новачок в SEO, SMM та Email маркетингу?

Ви дізналися про найпопулярніші прийоми за допомогою яких можна збільшити потік зацікавлених користувачів на веб-ресурс, одразу ж після його запуску. А що, як ви новачок в такій науці як «інтернет маркетинг»? Як ви можете отримати якісний трафік без будь-яких умінь та навичок? Радимо звернутися в нашу компанію, для отримання персональної консультації стосовно просування веб-ресурсу в мережі Інтернет.