Все про оновлення ядра та модулів Drupal — блог Drudesk
050 640 98 44
support@drudesk.com

Оновлення ядра та модулів Drupal: що повинен знати кожен власник Drupal-сайтів

Побутова техніка, різноманітні гаджети, одяг або інші речі, якими ми щодня користуємося з часом зношуються. Що зазвичай ми робимо у таких випадках? Ми стараємося зробити все можливе, для того, аби річ була як новенька. Все повинно якимось чином підтримуватися, а якщо говорити про про ваш сайт — оновлюватися. Якщо не доглядати за будь-якими речима, з часом вони працюють все слабше, а то й ламаються.

Згадайте той день коли ваш сайт нарешті був створений. Тепер у вас з’явилися нові грандіозні ідеї, ви готуєте контент, розміщуєте новини, блоги, спілкуєтеся з клієнтами та продаєте ваш продукт на гарному Drupal-сайті. Було витрачено багато часу та фінансів для цього сайту, проте він вже не працює як новий. Ми живемо у світі, що швидко розвивається і прогресує, тому кількість контенту на ресурсі збільшується, і можливо появилися значні зміни, які вимагають видалити одне і покращити інше.

Оновлення для Drupal-сайту

Працюючи з Drupal, ми маємо доступ до вбудованих інструментів, які дають знати, коли завантаження для Друпалу потребують особливої уваги. Якщо ви знаєте як користуватися такими інструментами і де їх знайти — це допоможе вам підтримувати ваш Drupal-сайт у хорошому стані, і він буде як новий. Для того, щоб розрізняти які з оновлень більш важливі, було створено спеціальні індикатори.

У розділі безпеки (https://www.drupal.org/security) ви можете дізнатися про найновіші оновлення щодо безпеки веб-сайту, наскільки вони важливі, як вони працюють і де знайти оновлення для використання. Ви також можете підписатися на розсилку по електронній пошті, для отримання цієї інформації. Адміністраційна панель на вашому Drupal-сайті також буде вказувати на те, що сайтові необхідна допомога.

Коли ви натискатимете на будь-які доступні оновлення, ви опинитеся на наступній частині сайту: http://yoursite.com/admin/reports/updates/update. Ця сторінка вміщає список модулів, які слід оновити. Тут також ви побачите чи потрібно вам оновити ядро Drupal, і посилання за якими ви знайдете необхідні оновлення. Усі оновлення щодо безпеки будуть червоного кольору.

Також є і інша сторінка, яка також допомагає дізнатися про потреби вашого веб-сайту (http://yoursite.com/admin/reports/updates). Тепер у вас з’явилося питання: «Що означають ці всі кольори?». Ми все розповімо. Червоний означає «Важкий стан». Це те, що знаходиться у критичному стані і стосується безпеки сайту. Об’єкти виділені жовтим не є критичними, і не стосуються безпеки сайту. Зазвичай вони містять інструменти для видалення багів, або новенькі властивості, які відносяться до модулів. Також ви помітите декілька зелених списків. Це означає, що модуль повністю в порядку і нічого міняти не потрібно. Також будуть і рядки сірого кольору. Часто це гостьові модулі. Тепер ми бачимо, що Друпал використовує всім звичну систему, щоб вказати на терміновість потрібних оновлень. Чим більше модулів ви маєте, тим частіше слід робити оновлення.

Висновок

Використавши ці рекомендації, ви зможете знати, що ж потребує ваш Drupal-сайт. Якщо ви знаєте що і де шукати — ви зробили перший крок! Коли ядро і модулі Drupal оновлені, ваш ресурс буде у бездоганному стані. Проте, всі ці оновлення повинні впроваджуватися тільки з допомогою професіонала, який розуміє і знає, що і де потрібно подивитися, і як справитися зі всіма ускладненнями, які можуть виникнути при оновленні. Команда Drudesk може допомогти вам оновити Drupal до останньої версії. Ваші клієнти будуть щасливими, а бізнес процвітатиме!