Обираємо найкращу Drupal-тему для вашого бізнесу — блог Drudesk
050 640 98 44
support@drudesk.com

Обираємо найкращу Drupal-тему для вашого бізнесу

Drupal — це міцна система керування контентом, ідеальна платформа для веб-сайтів корпорацій, підприємств, бізнес-компаній і вищих навчальних закладів, оскільки це надзвичайно потужний фундамент для веб-ресурсів. Достовірність і гнучкість — найвизначніші характеристики Drupal і будь-який сайт побудований з Drupal-темою може широко використовуватися.

Веб-сайт є лицем вашого бізнесу і залишає або позитивне, або негативне враження. Якщо ваш бізнес презентабельний, і ви хочете показати його у гарному світлі, вам слід правильно обрати тему, яка надасть гарний тон вашій бізнес-платформі.

Drupal пропонує надзвичайно гнучкі, функціональні, гарні, сучасні та респонсивні теми. Їхній унікальний дизайн захоплює, а висока функціональність тем готова справитися навіть з великою кількістю сторінок і контенту на сайті. Drupal може похвалитись неймовірними функціями безпеки, тому вам не потрібно турбуватись про безпеку конфіденційної і фінансової інформації.

Drupal надає безкінечні можливості, адже ви можете обирати між корпоративними та комерційними темами, блог-темами, та темами для мобільних додатків.

Коли ви обиратимете тему, слід взяти до ваги її сумісніть з поточною версією вашого сайту, так ви знатимете чи функціонуватиме дана тема з вашою системою. Також важливо знати вимоги вашої системи, адже обрана вами тема може вимагати певних розширень для більш якісної роботи.

Drupal містить усі потрібні характеристики, котрі повинен мати кожен бізнес-сайт або комерційна платформа. Якщо ви хочете щоб ваш ресурс був наповнений великою кількістю інформації, або ви мрієте про інтернет-магазин, тоді вам слід зупинити свій вибір на темі, яка містить характеристики корпоративного сайту. Ось декілька тем, які ідеально підійдуть таким типам сторінок: Best Responsive theme, Bootstrap Business for Drupal, Business Theme, Professional Theme and Responsive Green. Ви також можете переглянути і знайти тему, яка підходить вам найкраще на офіційному сайті Drupal.org.

Чому саме Drupal найкращий вибір для бізнес-сайту?

Drupal — це найкращий вибір для бізнес-сайту, адже він містить понад 15,000 готових плагінів, розширень та модулів які сприятимуть якісній роботі вашого ресурсу. Система керування контентом Drupal надає безпеку даним і відповідає усім вимогам веб-платформ.

Наша здібна команда може допомогти вам обрати найкращу, серед передових і створених професіоналами Drupal-тем, щоб прикрасити ваш бізнес. Більш ніж мільйон людей по всьому світі довіряють саме Drupal CMF. Від маленьких компаній, до великих підприємств, Drupal задовільняє потреби кожного, хто працює з даним фреймворком. Якщо ви шукаєте компанію, яка допоможе вивести ваш Drupal-сайт на новий рівень, зв’яжіться з нами, команда Drudesk готова вирішити будь-яку проблему на вашому сайті!