Можливості оплати для магазинів на Drupal Commerce — блог Drudesk
050 640 98 44
support@drudesk.com

Можливості оплати для вашого інтернет-магазину на Drupal

Щоразу, коли клієнт нарешті натискає кнопку «оплатити» у вашому інтернет-магазині — це ваша маленька перемога. Вітаємо, ви були достатньо переконливі! І таких рішень буде більше, якщо користувачів бачитимуть ті варіанти оплати, які їм подобаються. Що ж, абсолютно всі ці варіанти можливо додати до вашого Drupal-сайту. А щоб максимально полегшити цю інтеграцію, з-поміж корисних модулів для онлайн-комерції варто виділити спеціальні модулі для онлайн-платежів. Сьогодні ми опишемо декілька з них.

Коротко про оплату в Drupal-магазинах

Можливі способи оплати на Drupal-сайтах включають в себе кредитні і дебетові картки, банківські перекази, готівка при доставці, картки при доставці, чеки, біткоїни і все, що тільки можна уявити. А для максимального комфорту існують десятки всесвітньо відомих платіжних систем, які можна інтегрувати на ваш сайт.

Можливості для онлайн-платежів особливо спокусливі в Commerce 2.0 для Drupal 8, яка нещодавно вийшла. Там є покращені API для ідеальної інтеграції, вбудована підтримка токенізації для більшої безпеки, зручні інтерфейси для платежів і багато іншого.

Однак, у нашій добірці модулів для платежів ми не будемо акцентувати виключно на восьмому Друпалі. Ми включимо в неї модулі як для Drupal 7, так і для Drupal 8, створені для інтернет-магазинів на Drupal Commerce. Поїхали!

Деякі чудові Drupal-модулі для інтеграції платіжних систем

Commerce Square

Цей модуль дозволить вашому інтернет-магазину приймати платежі через відому систему Square. Його привабливі можливості включають зручне відстежування платежів, моніторинг підозрілих операцій, токенізацію, сумісність із стандартом безпеки PCI і багато іншого.

Commerce PayPal

Популярний PayPal може «прийти» на ваш сайт за допомогою цього модуля. Він підтримує всі методи оплати PayPal: Payments Standard (WPS), Payments Pro (WPP), Express Checkout (EC),  Payments Advanced (PPA) і Payflow Link (PFL).

Commerce Stripe

Завдяки інтеграцію з платформою Stripe, серед варіантів оплати для ваших клієнтів будуть карти Visa, MasterCard, American Express, навіть BitCoin і не тільки. Він пропонує сумісність із PCI, функціонал токенізації завдяки бібліотеці Stripe.JS, відстежування статусів замовлення, повернення коштів і так далі.

Commerce Amazon Pay

А цей модуль інтегрує системи Amazon Pay і Login with Amazon, даючи користувачам вашого Drupal-сайту можливість з легкістю оплачувати покупки з доступом до своїх акаунтів на Amazon.

Commerce Braintree

До вашої уваги модуль для зручної інтеграції з Braintree Payments. З його допомогою ваш Drupal-магазин легко прийматиме оплати карткою на сайті (on-site), тоді як дані кредитних карток будуть безпечно зберігатися в системі Braintreet.

Commerce BitPay

Додайте популярну криптовалюту в якості варіанту оплати на Drupal-сайті. Модуль BitPay підтримує конверсію та виплати в місцевих валютах, можливість оплати зі стаціонарних ПК, планшетів або смартфонів, пуш-сповіщення і багато іншого.

Commerce Authorize.Net

Інтегруйте на свій сайт платформу Authorize.Net і дозвольте користувачам з легкістю оплачувати покупки кредитними картками завдяки AIM API. Крім того, CIM API забезпечить підтримку Card on File.

Commerce Adyen

Принесіть на свій Drupal-сайт можливості платформи Adyen. Він підтримує оплати з різних джерел, таких як кредитні карти, банківські перекази, мобільні телефони, PayPal і так далі.

Commerce PayLeap

Модуль PayLeap забезпечує ваш магазин віртуальним терміналом для зручних транзакцій, підтримує кредитні, дебетові, подарункові картки і не тільки.

Commerce Evalon

Можливості модуля Commerce Evalon включають оплати на сайті (on-site) з авторизацією транзакцій по картці в реальному часі, а також оплати поза сайтом (off-site), і багато іншого.

Висновок

Це лише декілька прикладів можливостей оплати для вашого Drupal-магазину, а насправді їх існує набагато більше. А що не існує — те можна створити. У вашому інтернет-магазині оплати будуть влаштовані в точності так, як ви забажаєте. Лише зв’яжіться з розробниками Drudesk!