12 модулів, які стали доступні для Drupal 8 у лютому — блог Drudesk
050 640 98 44
support@drudesk.com

Модулі, які стали доступні для використання на Drupal 8 у лютому

Ми розпочнемо нашу розмову з того, що загадаємо вам загадку. «Що легко встановити, налаштувати і використовувати? Що може бути гнучким і надійним водночас?» І правильна відповідь… Drupal модуль! Так, ви відгадали! Ваша Drupal-система може отримати багато унікальних можливостей, коли ви завантажите нові, доступні модулі для Drupal 8, що підсилять вашу систему більшою кількістю потрібних для роботи інструментів.

Лютий був неймовірно багатим саме на оновлення модулів, і ми вирішили зробити невеличкий огляд, і описати стан готових модулів для Drupal 8.

Основні принципи доступних модулів для Drupal 8

 1. Давайте розпочнемо з IMCE. Це аплоадер зображень/файлів та браузер, що підтримує персональні сховища. Модуль виконує базові операції, наприклад, завантажити, видалити, змінити розмір, попередній перегляд, сортування файлів за ім’ям, розміром та датою, підтримує приватну файлову та виконує інші подібні операції.
 2. Наступний модуль, про який ми розповімо — це Rules. Він містить гнучку систему планування, яка дозволяє планувати будь-який компонент або дію, і дає вам можливість створювати користувацькі перенаправлення, системні повідомлення, бредкрамби і т. д.
 3. Views Slideshow існує для створення слайдшоу з будь-яким контентом (не тільки з зображеннями), які з’являтимуться у View. Користувач може розмістити зображення та інші одиниці за допомогою слайдшоу. Використовуючи оновлений модуль, всі ваші елементи матимуть своє місце!
 4. Ще один модуль, який ми хочемо представити — Colorbox. Чому він такий зручний для «друпалістів»? Усі зображення, вбудовані фрейми або вбудований контент з Colorbox відображатимуться в оверлеї над поточною сторінкою. Цей модуль збагачує роботу веб-сайту завдяки хорошій інтеграції з image field та image styles, а це дає можливість обирати між стилем за замовчуванням (default style) та іншими включеними стилями.
 5. Модуль Flex Slider дозволяє будувати респонсивні слайдшоу, розмір яких змінити напрочуд легко.
 6. Ще один чудовий фреймворк, створений для покращення кросбраузерних веб-сайтів та веб-сторінок, які пристосовані до усіх гаджетів і мають респосивний дизайн, називається AdaptiveTheme. Тепер ви можете робити бажане розташування елементів для планшетів та смартфонів без знань програмування.
 7. Якщо ви контент менеджер, ви просто не можете не встановити модуль Scheduler, адже він дозволяє організовувати ноди (nodes) для публікації у визначений час і дату майбутньому. Drupal 8 полегшить вашу роботу!
 8. Panels дає можливість адміністратору налаштовувати розмітку сторінки для багаторазового використання. За своєю суттю це «контент менеджер», який допоможе вам візуально створити макет сторінки і розмістити там ваш контент.
 9. Щоб пошукові системи могли краще індексувати веб-сайт і постійно оновлювати дані, користуйтесь XML sitemap. План сайту створений цим модулем буде автоматино представлений пошуковим системам.
 10. Модуль SMTP Authentication Support підтримує SMTP-аутентифікацію і може приєднуватись до серверів, використовуючи SSL за умови підтримки PHP. Це дозволяє Drupal обходити функцію PHP mail() і надсилати імейл прямо до сервера SMTP.
 11. Також варто звернути увагу на модуль Metatag. Він полегшує налаштування метатегів для всіх сторінок сайту за короткий період часу. Модуль забезпечує оптимальне керування метатегами (ви можете додавати власні метатеги) і надає стандартизований API, щоб розробники контролювали метатеги для сайтів, які вони створюють.
 12. Основна зміна в модулі Devel у Drupal 8 — це введення субмодуля WebProfiler. Він пришвидшує розробку сайту або модуля завдяки швидкій генерації нод, коментарів, користувачів тощо.

Підсумки

Число 12 всюдисуще — це кількість місяців у році, годин на циферблаті, а також кількість модулів, які стали доступні для використання на Drupal 8 у лютому. А ще, розробники активно вносять зміни у модулі для Drupal 7, щоб вони були якшайшвидше готові для використання на новій, восьмій версії CMS. Ми з радістю будемо продовжувати інформувати вас щодо покращень та революцій у світі Drupal!