Модуль Responsive and Off-canvas Menu — блог Drudesk
050 640 98 44
support@drudesk.com

Модуль в Drupal 8: Responsive and off-canvas menu

Drupal продовжує переносити модулі із сьомої на восьму версію. Ми ж, в свою чергу, продовжуємо вивчати їх і ділитись з вами інформацією!

Цього разу поговоримо про модуль Responsive and off-canvas menu для Drupal 8.

Залишайтеся з нами, щоб дізнатись головні риси модуля, як він працює, чому він стане в пригоді усім, хто адаптує свій сайт до мобільних пристроїв, а також його недолік!

Що ж таке приховане меню (off-canvas menu)?

Приховане меню — це блок опцій, який розташований за межами області перегляду сайту.

В рамках цього модуля меню на мобільних пристроях з’являється лише після того, як користувач натиснув на іконку меню (зазвичай це так звана іконка “гамбургер” (“burger” icon)). Його також можна викликати певними сенсорними жестами.

Для звичайних комп’ютерних дисплеїв, меню має вигляд горизонтального блоку з випадним списком.

Респонсивність

Вже з назви модуля responsive and off canvas menu можна зробити висновок про те, що респонсивність — його головна перевага.

Світ розвивається і люди все більше замінюють персональні комп’ютери мобільними пристроями. Через це проблема респонсивності в області веб-девелопменту вже перетворилась на щось нагальне. Всі стараються зробити свої сайти якнайбільш адаптованими під мобільні пристрої. І цей модуль є ще одним доказом того, що Друпал є одним із лідерів серед тих, хто шукає вирішення проблеми респонсивності.

В чому полягає важливість модуля responsive and off canvas menu?

Приховані меню настільки трендові зараз, що їх можна побачити на кожному третьому сайті. І на це є свої причини! Таке меню класно виглядає, є зручним і робить навігацію на вашому сайті в декілька разів простішою.

Пристосувати меню сайту до мобільних пристроїв може стати досить важким і дорогим завданням. Однак, із появою responsive and off-canvas menu, все стало набагато простіше: все, що треба зробити — це встановити модуль і налаштувати його так, як вам хочеться.

Єдиним недоліком є те, що цей модуль потребує базових знань з CSS темізації. Вони знадобляться, щоб підігнати меню під встановлену на вашому сайті тему.

Що ще варто уваги: вам більше не потрібно буде ламати голову над тим, яким чином можна об’єднати “головне меню” та “меню утиліт” так, щоб вони коректно відображались на мобільних пристроях. З модулем responsive and off-canvas menu в Drupal 8 вони будуть автоматично зливатися воєдино, формуючи один блок.

Висновок

Беручи до уваги все, що було сказано, можна сказати, що модуль responsive and off-canvas menu в Drupal 8 може зробити ваш сайт не тільки адаптованим під мобільні пристрої, а й трендовим і класним. Спробуйте його обов’язково і, якщо вам потрібна допомога, звертайтесь до нас!