Модуль Drupal Remote Dashboard для віддаленого контролю — блог Drudesk
050 640 98 44
support@drudesk.com

Контролюйте сайти на відстані з модулем Drupal Remote Dashboard (DRD)

Drupal — по-справжньому потужний CMF, в арсеналі якого є готові інструменти для SEO, безпеки, швидкодії сайту і всього іншого, що тільки можна собі уявити. Одна із суперсил, яку Drupal може вам подарувати, — це здатність контролювати сайти на відстані. Для цього існує модуль DRD або Drupal Remote Dashboard. Тож давайте розглянемо ближче інструмент, який дозволяє «бачити далеко».

Модуль Drupal Remote Dashboard та його властивості

Пригадуєте славнозвісну кришталеву кулю, який була у чарівників з казок і дозволяла їм бачити, що відбувається у віддалених королівствах, за високими горами і морями? Цього разу чарівник — ви!

Модуль Drupal Remote Dashboard (DRD) дасть вам ще більше можливостей: ви зможете з легкістю не тільки моніторити, а й керувати своїми сайтами, що хостяться на віддалених серверах.

Можна контролювати всі сайти одразу, незалежно від особливостей розгортання чи конфігурації.

DRD надаватиме вам звіти про стан сайтів (як усіх встановлень Drupal-ядра, так і всіх конкретних доменних імен). Зручне меню, яке можна розгортати і налаштовувати під свої потреби, показуватиме вам вичерпну інформацію про статус сайтів, а також дії, які можна виконувати. Просто скарб для адміністраторів, власників та розробників сайтів!

Цей мудрий помічник здатен ідентифікувати сайти автоматично, збирати логи помилок, запускати CRON, виконувати PHP-код, чистити кеш, надавати списки модулів і тем, оновлювати переклади і не тільки.

Ваші можливості з віддаленого моніторингу сайтів — необмежені, але в разі, якщо ви хочете виконувати дуже багато дій на сотнях сайтів, вам доведеться просто запастися терпінням. Ці дії будуть поставлені в чергу на сервері, і ви будете бачити інформацію про те, які дії вже завершені, які — в роботі, а які лише очікують на свою чергу.

Підвищена безпека

Відстань — не перешкода для захищеності даних. Тож ще одна перевага модуля — підвищена безпека віддаленого обміну інформацією, що досягається завдяки AES-шифруванню.

DRD та версії Drupal

Мейнтейнери модуля DRD стверджують, що версія для Drupal 7 досі підтримується, але уже не отримує нового функціоналу, тож вони радять всім мігрувати на 8-у версію.

Крім того, тільки починаючи з підверсії Drupal 8.2 повною мірою забезпечується доступ до усіх необхідних плагінів, тому вони також рекомендують оновити ядро.

Що стосується віддалених сайтів, підтримуються усі версії (Drupal 8, 7 чи 6).

Модуль DRD Agent у парі з DRD Dashboard

На усіх сайтах, які ви хочете моніторити, необхідно також спочатку встановити модуль DRD Agent. Це — нова версія раніше відомого модуля Drupal Remote Dashboard Server, який буде й надалі підтримуватись, аж поки всі сайти не перейдуть на DRD Agent. Встановивши його, ви зможете додавати усі необхідні віддалені сайти до своєї панелі керування DRD Dashboard.

Інші модулі, що працюють разом з Remote Dashboard, включають Entity views attachment, Key value field і Views merge rows. Мейнтейнери DRD також рекомендують Queue UI.

Майте більше контролю у своєму розпорядженні — а Drudesk допоможе вам цього досягти! Наші розробники готові допомогти вам у встановленні та налаштуванні модуля Drupal Remote Dashboard (DRD) чи будь-якого іншого модуля, що існує. Щодо модулів, яких поки не існує, ми можемо створити їх для вас. Віддалена команда помічників — насправді дуже близько!