Корисні модулі, які вийшли для Drupal 8 у травні — блог Drudesk
050 640 98 44
support@drudesk.com

Підбірка корисних модулів, які вийшли для Drupal 8 у травні

Вся суть Друпала — в тому, щоб ділитися. Drupal-розробники, які мігрують модулі з Drupal 7 у Drupal 8, створюють нові модулі та діляться ними зі спільнотою, варті особливої подяки. Завдяки цьому Drupal 8 стає більш досконалим і готовим до будь-яких, навіть найскладніших проектів.

Служба підтримки сайтів Drudesk слідкує за появою контрибних модулів для Drupal 8 і регулярно інформує вас про них. Нещодавно ми розповідали вам про 10 модулів для Drupal 8, які стали доступні у березні і квітні. А сьогодні ми підібрали декілька корисних модулів, які вийшли для Drupal 8 у травні.

  1. Scheduler. Планувати пости наперед — дуже зручна можливість, яку пропонує модуль Scheduler. Ви можете ставити контент на публікацію в певний час у майбутньому. Вводити дати можна як звичайним текстом, так і за допомогою попапу календаря.
  2. @font-your-face. Модуль @font-your-face створений для того, щоб допомагати вам знаходити і застосовувати веб-шрифти з різних джерел у всіх популярних браузерах. Цей модуль надає адміністративний інтерфейс для керування веб-шрифтами з цілим рядом зручних налаштувань.
  3. AdaptiveTheme. Модуль Adaptivetheme для Drupal 8 — чудовий інструмент для створення навіть складних адаптивних тем без необхідності писати код (лише трішки CSS). Він включає в себе генератор тем, респонсивні меню, CSS-анімації та безліч інших корисних можливостей.
  4. Feeds. Коли необхідно імпортувати контент або дані користувача на Drupal-сайт, приходить на допомогу модуль Feeds. Він імпортує або агрегує дані з CSV-файлу, RSS-стрічки, OPML-файлу тощо. З імпортованих даних модуль створює ноди, користувачів, терміни таксономії або записи бази даних.
  5. Voting API. Цей модуль допомагає розробникам працювати з голосами користувачів за Drupal-контент. Він пропонує багато можливостей, таких як оцінка будь-якого типу контенту, голосування за різними критеріями, автоматична табуляція, ефективне кешування отриманих результатів і т.д.
  6. Devel. Devel — більше, ніж просто модуль, а цілий набір класних модулів. Моше Вейтсман, його творець, назвав цей модуль “рятівною сумочкою” друпаліста. Найбільша зміна, що спіткала модуль Devel у Drupal 8 — це поява підмодуля WebProfiler, який надає вам інформацію про запити.
  7. Menu attributes. Якщо вам потрібно конкретно вказати додаткові атрибути (такі як name, id, style, class, rel) для пунктів меню на вашому Drupal-сайті, є простий модуль, готовий зробити виконати роботу. Він називається Menu attributes module. Зараз модуль активно портується в Drupal 8.
  8. File Entity (fieldable files). Місія модуля File entity — надання інтерфейсів для зручного керування файлами. Цей модуль інтегрується з багатьма іншими модулями для додаткових можливостей. Ви можете керувати файлами з зовнішіх джерел, вставляти їх у свій контент за допомогою WYSIWYG тощо.

Більше чудових Drupal 8 модулів — більше чудових Drupal 8 сайтів! І завжди пам’ятайте, що якщо вам потрібна допомога з Drupal-сайтом, ви завжди можете звернутися в Drudesk.