Drupal модулі для сайтів електронної комерції — блог Drudesk
050 640 98 44
support@drudesk.com

Топ 7 модулів для електронної комерції: продаємо онлайн з Drupal

В одному з наших попередніх блогів, ми висвітлили переваги Drupal, як комерційної платформи. Сьогодні, ми опишемо 7 модулів для комерційних сайтів на Drupal.

Drupal — це чудова система керування контентом і платформа для онлайн маркетингу. Його можна використовувати для сайтів-візиток, бізнес-сайтів, інформаційних веб-ресурсів, онлайн бізнес каталогів, комерційних сайтів та інших платформ. Багато успішних компаній і організацій вже обрали Drupal для їхньої комерційної платформи. Ви можете покращити функціональність вашого онлайн магазину і зробити його більш гнучким саме за допомогою Drupal модулів, що містять властивості, необхідні для створення ефективних веб-сайтів.

Набір модулів для Drupal eCommerce

  1. Drupal Commerce. Drupal Commerce — найпопулярніший модуль для створення онлайн магазину. Цей модуль вважають розумним рішенням для роботи з усіма аспектами електронної комерції через CMS. Керування платежами, розцінкою і продукцією, більше не є викликом для користувачів модуля Drupal Commerce. Drupal Commerce дозволяє адміністраторам створювати типи продуктів і їхні відображення, а також підтримувати процеси замовлення і оплати напряму через бекенд сайту. Зручна і сучасна конфігурація подарує користувачам гарний досвід користування сайтом.
  2. Ubercart. Чудова комбінація потужних властивостей, які дадуть вам змогу розробити списки і каталоги продукції. Модуль Ubercart надає можливість організовувати продукти автоматично, керувати замовленнями і процесами оплати. Ви також будете користуватися новими властивостями, які допоможуть налаштувати ваш онлайн магазин, корзиною для покупок, та сторінками оформлення замовлення. Ubercart підтримує багато корпорацій і включає різноманітні сервіси.
  3. Shopify Ecommerce. Цей модуль відносно новий і використовується як альтернатива до Drupal Commerce і Ubercart. Слоган Shopify Ecommerce: “Електронна комерція з Drupal не повинна бути важкою” — а це означає, що весь процес девелопменту стає простіший. Shopify Ecommerce інтегрує Shopify з вашим Drupal сайтом. Модуль дозволяє синхронізувати ваш сайт у реальному часі.
  4. Mobile Switch. Усі успішні підприємці налаштовують свої веб платформи під мобільні пристрої. Ваш онлайн магазин — не виняток, а він готовий до змін? Модуль Mobile Switch надає Drupal сайтам «мобільний вигляд» з функцією «switch».
  5. Currency. Модуль Currency втілює важливі функції, які необхідні для того, щоб продавати онлайн. Цей модуль забезпечує конвертацію валюти, інформацію про валюту, метадані i функціонал відображення ціни/кількості. Якщо ви плануєте міжнародні продажі — без модуля Currency вам не обійтись, адже покупцям буде потрібно знати ціни у розмірі їхньої національної валюти.
  6. Commerce Checkout Progress. Чому цей модуль важливий для комерційної платформи? Commerce Checkout Progress додає блок до сторінки оформлення замовлень. Коли покупці підтверджують їхнє замовлення і заходять на сторінку оформлення, вони бачитимуть блок з інформацією про продукт (назву, ціну, кількість). Яскраві кольори і виразні лінії чітко відображатимуть дані.
  7. Amazon Module. Модуль Amazon — це ще один маст-хев. Він справляється з багатьма проблемами, які можуть виникати з онлайн магазинами. Ви можете розділити продукцію згідно властивостей, і таким чином ви привабите покупців з різними потребами. Ви також зможете створювати «списки бажань» і отримати відгуки від покупців для покращення сервісу. Крім того, він надає вам нові властивості у пошуку, сторінки продукту, а також можливість керувати кошиком.

Якщо у вас є онлайн магазин на Drupal, ці модулі необхідні для вас! Наша команда Drudesk готова допомогти вам інтегрувати будь-який з цих модулів і покращити ваш бізнес!