Як вибрати доменне ім'я для сайту — блог Drudesk
050 640 98 44
support@drudesk.com

Вибір домену для сайту - важлива і серйозна задача

Починаючи створювати веб-сайт, багато людей не замислюються про те, що їм потрібно буде обов'язково підбирати для нього домен, але ж це важливе питання, яке має бути вирішене правильно і ефективно. Пам'ятайте, що правильно підібраний домен може ефективно вплинути на репутацію вашого сайту, успіх і прибуток.

Адже якщо назва сайту запам'ятають всі відвідувачі Інтернету, то вони зможуть відвідувати його в будь-який зручний час, від цього і буде залежати прибуток, ось чому так важливо поставитися до цього моменту серйозно і відповідально. Взагалі досвідчені професіонали, які створили не один сайт, не перестають заявляти, що вибір домену і є одним з найбільш важливих етапів розробки прибуткового сайту.

Що потрібно врахувати при виборі домену?

  1. Пам'ятайте, що якщо ви прагнете зробити сайт актуальним і популярним, то звичайно, безкоштовний домен не підійде, а значить, потрібно буде трохи розщедритися, щоб придбати красиве і ефективне ім'я для свого сайту, адже це важливо. Для правильного вибору доменного імені, ви повинні враховувати кілька факторів. Наприклад, милозвучність є важливим параметром при виборі імені для сайту, потрібно зрозуміти, як буде звучати ім'я сайту.
  2. Також потрібно намагатися вибирати маленький домен, адже його просто запам'ятати, а значить, у всіх відвідувачів, які колись відвідали ваш сайт і залишилися задоволені, залишається ім'я в пам'яті, тому при бажанні знову відвідати ваш сайт, вони не будуть стикатися з проблемами.
  3. Починаючи реєструвати домен для майбутнього сайту, необхідно розуміти, що саме він і стане зображати сферу діяльності або послуги, ось чому постарайтеся підібрати його правильно, від цього залежить успіх сайту.
  4. Вибираючи доменне ім'я, фахівці радять враховувати і однозначність написання домену. Наприклад, якщо ви назвали домен press-release.com, тоді при наборі назви можливі неточності: pres-release.com або press-relise.com. В такому випадку виберіть домен з однозначним написанням, або виберіть те написання, яке найбільш вживане.
  5. Як тільки домен буде підібраний, вам не варто забувати про те, що обов'язково потрібно перевірити його історію. Адже часто виникають такі ситуації, коли реєструється вільний домен, а у нього погана історія. Перевірити історію домену можна за допомогою спеціальних сервісів, один з яких Whois.
  6. Якщо ваш сайт тематичний, підберіть домен, що містить один з ключових слів, пов'язаний з темою сайту. Пошукові системи дадуть вашому сайту більш високу позицію в пошуковій видачі.
  7. Як підібрати зону в якій буде перебувати домен? Це залежить від цільової аудиторії вашого сайту. Наприклад для відвідувачів США слід вибрати зону — COM, для України — UA, для Росії — RU і т.д.

Як вибрати доменне ім'я правильно?

Ваше доменне ім'я може представляти назву вашої компанії чи бренду латинськими буквами. Якщо назва вашої компанії складається з декількох слів - запишіть їх разом або використовуйте дефіс. Ім'я домену може також демонструвати головний напрямок вашої діяльності.

Тепер вам добре відомо про те, як правильно вибирати домен для сайту, і якщо все зробити так, як було сказано, у вас все вийде, не забувайте це. Ще одна важлива річ — хостинг. В одному з наших блогів, ми описали, як вибрати найкращий Drupal хостинг. І якщо у вас є якісь проблеми з веб-платформою або вам потрібно обслуговування сайту, Drudesk готовий допомогти вам!