Як налаштувати модуль Paragraphs — блог Drudesk
050 640 98 44
support@drudesk.com

Робота з модулем Paragraphs

Paragraphs — є високофункціональним модулем для створення контенту, що вигідно відрізняє його від конкурентів. Він простий та надзвичайно зручний для користувачів. Зараз ми дамо декілька корисних порад, що допоможуть у створенні ефективного відображення будь якого матеріалу на вашому веб-сайті. Дотримуйтеся цих порад та підвищіть якість вашого ресурсу на Drupal 8. Ви ж зацікавлені у якісному веб-ресурсі, чи не так?

Навіщо використовують Paragraphs

Paragraphs — потужний модуль, який дає користувачам більшу свободу під час створення та відображення контенту. Це абсолютно новий тип створення вмісту веб-ресурсу на Drupal 8.

Власники веб-сайтів можуть обирати між численними видами відображення контенту, які є незалежними один від одного. До них належать зображення або складні слайдшоу і т.д. Адміністраторам є де проявити свою фантазію, якщо вони мають модуль Paragraphs в своєму розпорядженні. Між іншим, усі дії із сайтом відбуваються на льоту. Хіба це не чудово?

Налаштування типу вмісту головної сторінки

Дані підказки допоможуть налаштувати ресурс на Друпал, відповідно до усіх вимог та побажань.

1. Модуль Paragraphs поділяється на три типи відображення даних: прості, розширені та блокові типи контенту. Оберіть той тип, який відповідає вашим вимогам.
2. Наступним кроком буде завантаження та налаштування модуля Entity Background. Він дає можливість змінювати фонову картинку та колір. Не забудьте поміняти необхідні дані під час виконання цього пункту.
3. Встановіть файл шаблону для домашньої сторінки. Під час виконання даного пункту, необхідно завантажити функцію доопрацювання.
4. На даному етапі необхідно виконати три кроки:
4.1 Створити тип контенту для домашньої сторінки
4.2 Налаштувати Paragraph Field
4.3 Змістити поле контенту
5. Налаштуйте дозволи, для того щоб користувачі змогли бачити контент.

Труднощі налаштування CSS для модуля Paragraphs

У вас можуть виникнути проблеми під час налаштування тем для даного модуля. Справа в тому, що в нього виникають проблеми із синхронізацією. Власне тому, факт ідентичного відображення типів контенту на різних серверах не може бути гарантований.

Наступним кроком, що вам необхідно зробити – це налаштування модуля під назвою Classy Paragraphs. Вам потрібно його використати для налаштування типу контенту для кожної сторінки.

Якісне налаштування сайту на Drupal 8

Ви прочитали корисну інформацію, що стосується модуля Paragraphs. Нашими спеціалістами була подана сама корисна інформація, що стосується налаштування даного модуля. Ми надіємося, що ці поради були корисними для вас та ваших сайтів на Drupal 8.

Наша компанія може допомогти з вирішенням усіх запитань, які виникли з вашим сайтом на Drupal. Це буде простим завданням для нас, адже у нашому штаті працюють висококласні експерти, які вирішать усі проблеми з вашим веб сайтом. До речі, наша цінова політика вас приємно здивує. Ви ще сумніваєтесь?