Хто такий Drupal розробник? — блог Drudesk
050 640 98 44
support@drudesk.com

Хто такий Drupal розробник?

Drupal спільнота одна з найбільш відомих і надійних спільнот, яка займається девелопментом і де працюють хороші і талановиті люди. Більшість з них — Drupal розробники, які виконують найважливіші завдання, а саме втілюють ідеї клієнтів в життя. Але хто ж все таки такий “Drupal розробник”? У цьому пості ми опишемо, ким є ця особистість, а також усі сторони Drupal розробника.

Сайт-білдери: що вони роблять?

Drupal сайт-білдер це той, хто використовує Drupal на професійному рівні, проте не має глибоких знань програмування. Вони можуть з легкістю налаштувати веб-сайти побудовані на Drupal, розробити архітектуру контенту, завантажити і налаштувати Drupal модулі. Найчастіше, вони покращують фунціональність, навігацію і таксономію веб-сайту і т. д. Сайт-білдери мають базові знання принципів розробки, проте налаштування фреймворку Drupal вдається їм найкраще. Вони розуміють як працює Drupal, і знають усю методику побудови сайту. Звичайно вони не працюють самотужки. Загалом, вони співпрацюють з фронт- і бекенд розробниками.

Фронтенд Drupal розробники: яка їхня ніша?

A фронтенд розробник, або “Drupal themer” має майстерні здібності з HTML, CSS і Javascript. Вони працюють з Drupal темами і створюють чудовий респонсивний дизайн. Вони повинні вміти перетворити дизайн у тему, що працює. Фронтенд розробники створюють саме ту сторону веб-ресурсу, з якою працюють користувачі. Їхня мета — створити зручний для роботи інтерфейс.

Бекенд Drupal розробники: яке їхнє покликання?

Бекенд розробник має професійні навички роботи з PHP, або іншої високо-рівневої мови програмування. Вони чудово розбираються у розробці і підтримці бекенду, що включає роботу з базами даних, інтеграцію даних і додатку, написання модулів, створення автоматичного тестування і т. д. Бекенд Drupal розробник створює компоненти і властивості, до яких користувач має доступ через фронтенд, а також на певному етапі працює і з Drupal темами.

Drupal експерт: три в одному

Такий розробник робить абсолютно усе — у його обов’язки входить побудова сайту, фронт- і бекенд розробка. Drupal експерт може працювати в усіх трьох сферах, проте спеціалізується найкраще на одній з них.

З чого почати?

Мати хороші навички з програмування — це лише початок дороги до успіху. Так багато потрібно зробити, щоб досягнути цілі. Звичайно, ви не станете друпалістом за один день. Справжній друпаліст повинен знати як створювати модулі для Drupal, комбінувати знання основ PHP разом з функціональністю Drupal та API. Для цього потрібно знати систему Drupal. Вам слід довго навчатись і здобути практичний досвід. Процес навчання залежить від особистості. Дехто бажає стати студентом і вивчати основи Drupal у коледжі чи університеті, де можна дізнатись як підтримувати архітектуру сайту, та робити оновлення. Інші хотіли б навчатися самотужки за допомогою різноманітних інформаційно-наповнених сайтів, відео уроків, книг або подкастів, які покажуть найновіші інструменти та технології у Drupal.

Drupal розробники, які працюють у нашій команді Drudesk є ентузіастами, розумними та обдарованими людьми. Вони люблять свою роботу і насолоджуються, працюючи з Drupal. Вони знають як справитися з труднощами, вирішити складні проблеми і мати гарний час обговорюючи проекти з клієнтами. Ось так виглядає світ Drupal. Ласкаво просимо до нашої Drupal спільноти!