Honeypot: модуль для Drupal 8 — блог Drudesk
050 640 98 44
support@drudesk.com

Модуль Honeypot: захист від спаму в Drupal 8

Ми вже багато розповідали вам про Drupal модулі. Усі з них дуже корисні, якщо вони знаходяться в хороших руках. Сьогодні, ми опишемо ще один ефективний модуль: Honeypot.

Майже кожен веб-сайт хоча б раз, але страждав від спаму. Більше того, якщо ваш веб-сайт містить багато форм, він стає привабливою ціллю для спам ботів. Але Drupal має рішення для вас! Це модуль Honeypot, який нагадує горщичок з медом і притягує до себе усі спам боти, а вони злітаються, як бджоли на мед!

Давайте детальніше розглянемо як саме модуль блокує спам.

Як працює Honeypot

Honeypot створює приховане поле, яке користувач не бачить і не може заповнити. Проте спам боти бачать це поле і вносять туди дані. Ось тут і спрацьовує «медовий ефект»! Модуль Honeypot вичислює спам ботів і блокує їхні дії.

Крім того, Honeypot додає мітку часу (timestamp), тобто повинно пройти не менше ніж 5 секунд, перед тим як запит буде відправлений. Зазвичай, людина витрачає декілька секунд на те, щоб зареєструватися або заповнити анкету, в той час як робот робить це набагато швидше. Спамери заповнюють велику кількість полів за раз, з великою швидкістю, якщо порівняти з звичайним користувачем. Ви можете самостійно визначити мітку часу, або використати ту, що за замовчуванням. Ви також можете обрати захист Honeypot для певних користувачів (наприклад ви можете не використовувати цю функцію для адміністратора), ролей і форм. На даний час, Honeypot використовують на більше ніж 68,000 Drupal сайтах.

Модуль Honeypot для Drupal 8

Для тих, хто вже апгрейднув свій сайт з Drupal 7 на Drupal 8, є нова версія модуля Honeypot. У новій версії код більш структурований, а адміністративні аспекти більш гнучкими.

Що думають користувачі про Honeypot?

Багато людей успішно використовують модуль Honeypot, для того щоб позбавитися від спам ботів і інших видів спаму на сайті. Давайте переглянемо їхні відгуки і коментарі:

“Вау. Я більше не витрачаю час на те щоб видаляти спам. Адже його просто більше не має. Дуже дякую.” — Q2U2.

“Цей модуль чудовий. Як тільки ми його встановили, він заблокував багато спаму за хвилину. Модуль також не уповільнює роботу сервера…” — twarner.

“Цей модуль повністю видаляє спам боти, які реєструються на сайті. Більше ніж 20 спроб були успішно заблоковані. Тепер тільки справжні користувачі можуть створювати свої акаунти. Дякую за чудове рішення.” — David.

Що далі?

Існує декілька альтернатив модуля Honeypot, наприклад Mollom або Captcha. Вони працюють за іншими принципами ніж Honeypot, ви можете прочитати про інші модулі, які допоможуть захистити ваш Dupal сайт від спам ботів у нашому блозі. Drupal — безпечна система і пропонує своїм користувачам міцний захист від спаму. Отож, якщо ви розумієте, що спам уповільнює роботу вашого сайту, зв’яжіться з нашою командою Drudesk, і ми допоможемо вам завантажити цей модуль для вашого Drupal сайту і запобігти шкідливій роботі спаму на вашому веб-ресурсі.