Кращий формат відео для сайту — блог Drudesk
050 640 98 44
support@drudesk.com

Який формат відео краще завантажувати на сайт

Питання, який формат відео краще обрати для веб-сайту є досить важливим для кожної компанії. Ви можете знати, який саме тип статей і зображень буде розміщуватися на сайті, а як щодо відео-контенту? Ми тут для того щоб допомогти вам. Зараз ви ознайомитеся з деякими корисними порадами та прийомами, що прояснять ситуацію з підбором оптимального рішення для відтворення відеороликів на сайті. Тримаємо парі що ви зацікавлені, чи не так?

Корисна інформація про відео формати

Є деякі нюанси з обранням найкращого формату для публікації відео в інтернеті. Ось чому ми рекомендуємо пам’ятати про три критерії обрання найкращих форматів відео роликів для онлайн відтворення.

  1. Розмір медіафайлів. Розмір файлу — це важливий фактор, який потрібен для досягнення успіху. Вам краще максимально оптимізувати свої відеофайли, але при цьому зберігати баланс між якістю та розміром.
  2. Сумісність файлів. У вас можуть бути труднощі із завантаженням деяких медіа-файлів на сайт. Ось чому вам необхідно вибрати, які формати підходять для вашого веб-сайту.
  3. Розширення файлу.  На даному етапі рекомендується розуміти хто буде відвідувати ваш сайт. Якщо ваш сайт на розважальну тематику, то можете вибрати менше розширення. В тому випадку як ви є власником сайту з фільмами, то краще вибрати більше розширення.

Можете користуватись даними прийомами, при виборі роликів для інтернет відтворення. Далі ми опишемо, які бувають відео формати та що краще обрати для онлайн програвання.

Кращі формати для відео контенту

MP4
MP4 повністю підтримує протокол HTML. До того ж, це один з найстаріших форматів в інтернет-просторі. Перша версія дебютувала в 2001 році. MP4 став популярними, коли цифрове телебачення почало замінювати механічні касети.

YouTube рекомендує користувачам зупинитися на MP4. Насправді він підтримує багато форматів роликів, але потім конвертує їх в MP4 або FLV.

AVI
Формат, який було представлено компанією Майкрософт в жовтні 1992 року. Avі може вміщати різні види данних, наприклад Divx відео та WMA аудіо. По факту все залежить від того, який кодек вокористовується для кодування/декодування медіафайлу. Avi широко використовується інтернет користувачами. Зверніть увагу на розробку Майкрософт, якщо хочете отримати пристойне розширення та середній розмір файлу.

WebM
Формат WebM є на 100% з відкритим вихідним кодом. Він дебютував в 2010 році і був зроблений для Інтернет потреб та зручного обміну інформацією. WebM забезпечує відео найкращої якості. Він може регулювати розширення контенту, відповідно до міцності сигналу Інтернет підключення.

Незважаючи на недавнє створення, WebM має деякі технічні проблеми з HTML5 браузерами. Безпосередніми перевагами WebM можна назвати 100% сумісність з Google Chrome та Android пристроями.

WMV
Windows Media Video або WMV, широко застовується в мережі Інтернет. WMV пропонує користувачам один з найменших розмірів мультимедійного файлу. Ви можете не очікувати багато від даного формату, так як WMV відео мають невеликий розмір. Але насправді все не так уже й погано.

Незважаючи на даний факт, невеликі WMV файли можуть стати реальною перевагою для деяких веб-сайтів, наприклад з розважальною або новинною тематикою. Все залежить від потреб та необхідностей користувача. Ми рекомендуємо звернути увагу на цей формат, якщо хочете невеликий розмір та середнє розширення медіа-файлу.

WebVTT
Формат WebVTT був запроваджений для того, щоб обігнати усі інші відео формати в Інтернеті по популярності. WebM був запущений в 2010 році W3S (Консорціумом World Wide Web), і власне це є однією з найбільших його переваг серед конкурентів.

Консорціум W3C створив його безпосередньо із власного стандарту HTML. Крос-платформенна підтримка WebVTT являється безперечним фактором для людей, що обирають формат файлу для власного сайту.

На якому форматі варто зупинитися

Ви прочитали декілька порад, які дозволять обрати той формат відео, який підійде саме для вашого сайту. А що як у вас немає достатнього досвіду для роботи з відео файлами? Хто може допомогти вам?

Зверніться до фахівців нашої компанії. Ми готові вам надати покрокову інструкцію по налаштуванню медіа-контенту для вашого ресурсу. Просто надішліть нам повідомлення і скажіть, як ми можемо допомогти.