Drupal SEO модулі для кращої оптимізації сайтів — блог Drudesk
050 640 98 44
support@drudesk.com

Drupal SEO модулі для кращої оптимізації веб-сайтів

Минулого тижня ми опублікували блог про модулі, які стали доступні для Drupal 8 у червні — а сьогодні більше конкретики. Давайте розглянемо модулі, які допоможуть вам оптимізувати ваш веб-сайт.

Важливість оптимізації сайтів під пошукові системи (SEO), продовжує зростати. І ні для кого не секрет, що Drupal — це найкраща CMS для оптимізації веб-ресурсів. Чому? Функціональність Drupal можна розширити за допомогою SEO Drupal модулів і розмістити ваш сайт у топі пошукових систем. Drupal спільнота створила багато зручних у користуванні модулів, для оптимізації вашої сторінки. Відкрийте для себе нові можливості і покращіть SEO разом з ефективними модулями.

 1. Pathauto. Напевно, це один з модулів, який найчастіше завантажують, тому що він заощаджує ваш час, генерує URL-и, і вам не потрібно самостійно вказувати шлях. Модуль Pathauto автоматично створює URL/шлях для різноманітного контенту: ноди, таксономічні терміни, користувачі. Наприклад, ви публікуєте блог-пост з назвою «Who is a Drupal Developer», Pathauto створить ось такий URL: «blog/who-drupal-developer».
 2. Metatag. Один зі шляхів, як покращити рейтинг сайту у пошукових системах — це використати метатеги. Разом з модулем Metatag, ви можете взяти під контроль тайтл, опис, та ключовики. Користувач може поставити метатеги за замовчуванням для усього веб-сайту, або для окремих сторінок. Отож, вперед, спробуйте цей модуль на вашому Drupal сайті.
 3. Search 404. Модуль Search 404 рекомендований SEO Checklist, адже має на меті допомогти з оптимізацією веб-сторінок. Використовуючи модуль Search 404, ви легко справитеся з сторінками 404. Коли користувач вводить URL, яка веде до сторінки 404, модуль перенаправляє користувача до пошуку на сайті у співвідношенні до слова, вказаного в URL адресі. Це нагадує навігатора, який показує шлях відвідувачеві, і залучає його для подальшої роботи на веб-сторінці.
 4. Content Optimizer. Content Optimizer дозволяє підвищити рейтинг сайту, покращуючи фактори оптимізації на сайті. Модуль швидко аналізує контент і надає статистику і рекомендації щодо оптимізації. Простіше кажучи, він описує наскільки ваш сайт SEO-дружній.
 5. SEO Checklist. Модуль створює функціональний «список справ» модулів і завдань, які потрібно встановити, для покращення SEO на сайті. Drupal SEO Checklist також слідкує за тим, що вже було зроблено раніше. Він також ставить дату і час біля кожного елементу (коли ви вже зберегли його).
 6. Drupal SEO Tools. Це зручний мікс інструментів для SEO у формі дошки, що містить численні SEO функції, наприклад: ключовики, тайтли, теги, шляхи, редіректи, Google аналітику, і т. д. Він також містить багато зручних модулів, щоб користувач міг використовувати набір інструментів повністю.
 7. Menu Breadcrumb. Коли ви будете використовувати бредкрамби на вашому сайті, ви вб’єте одразу двох зайців. По-перше, користувач буде чітко знати структуру навігації сайту, по-друге, анкорний текст у бредкрамбах передасть внутрішній лінк релевантній URL.
 8. Links Checker. Биті посилання створюють негативний досвід користувача, а також впливають на трафік і на стан вашого Drupal сайту взагалі. Вам потрібен модуль Links Checker, аби бачити помилки, які буде потрібно виправити.
 9. Site Verification. Якщо ви хочете переконатися чи пошукові системи правильно індексують ваш сайт, вам потрібно верифікувати його (просто завантажити html файл, або додати метатеги). Модуль Site Verification виконує увесь процес верифікації на сайті. Якщо ви поєднаєте цей модуль з модулем xml sitemap, контент вашого сайту буде оновлений і проіндексований для пошукових систем.
 10. Google Analytics. Цей інструмент має різні можливості: аналізувати відвідуваність сайту, визначати з яких каналів приходять відвідувачі, створювати звіти про рекламні компанії, створювати та відслідковувати цілі та події на сайті, створювати спеціальні звіти i т. д. Це найкраще безкоштовне програмне забезпечення пов’язане з аналітикою, яке вам необхідно інтегрувати з вашим сайтом.
 11. Mollom. Модуль Mollom допомагає визначати спам. Він подібний до модератора, який здатний вирішити який пост можна залишити на сайті, а який — видалити. Використовуючи Mollom, ви зможете дозволити анонімним користувачам публікувати контент на сайті, або просто коментувати прочитане.
 12. Page Title. Page Title дозволяє повністю контролювати нод, а також генерує для тайтл, який вам потрібен. Встановивши шаблони для тайтлу, ви можете створювати унікальні і релевантні тайтли для контенту.
 13. Schedule. За допомогою цього модуля можна публікувати пост в назначену дату, або навпаки не публікувати. Ви можете встановити певний проміжок часу для публікацій в блозі, або вибрати час, коли на вашому сайті знаходиться найбільше відвідувачів, і аж тоді публікувати контент. Модуль Schedule дуже зручний і цінний для контент маркетингу і SEO.
 14. RobotsTxt. Файл robots.txt повинен бути правильно налаштований, адже він чітко показує пошуковим роботам які сторінки індексувати, а які ні. Модуль RobotsTxt дуже зручний, оскільки він генерує файл robots.txt і дає можливість вам його редагувати.
 15. Xml sitemap. Ваш сайт не може обійтися без xml sitemap, оскільки він виконує функцію гіда для вашої веб-платформи. Пошукові роботи можуть легко аналізувати і індексувати веб-сайт, а також постійно оновлювати дані. Модуль Xml sitemap автоматично генерує файл sitemap, зберігаючи ваш час і зусилля.

Якщо ви встановите ці SEO модулі, ви вирішите багато проблем, з якими ви могли б стикнутися, оптимізуючи веб-сайт. Наша дружня Drudesk команда може допомогти вам з будь-якими проблемами стосовно Drupal сайтів і Drupal модулів.