Drupal краща платформа для малого бізнесу — блог Drudesk
050 640 98 44
support@drudesk.com

Обираємо платформу для малого бізнесу: чому Drupal — найкраща альтернатива?

Якщо ви роздумуєте про те, яку платформу обрати для малого бізнесу, в нас є чудова пропозиція для вас! Напевно ви вже чули про потужні можливості Drupal, як міцної платформи для інтернет магазинів, або надійної бази для веб-сайтів учбових закладів. Повірте, Drupal здатний на багато більше! Ця відкрита CMS використовується великими підприємствами і урядовими організаціями, і є чудовою опцією для малого бізнесу, якому потрібний міцний веб-сайт.

Чому система управління контентом Drupal настільки популярна? Перш за все це її відкритий код, і спільнота Drupal, яка є однією з найкращих в світі.

Найбільш значні властивості Drupal

Чудова продуктивність Drupal-платформи

Drupal пропонує ряд характеристик, які підвищують роботу сайту.

  1. Drupal-модулі. Drupal має декілька модулів, спеціально розроблених для пошукових систем, за допомогою яких ваш сайт стане другом пошуковим системам.
  2. Drupal-шаблони. Drupal має гарний смак, адже серед шаблонів з захоплюючим дизайном ви зможете обрати особливу, яка коректно відображатиме імідж компанії.
  3. Легка інтеграція з API (прикладним програмним інтерфейсом). Якщо ви використовуєте Drupal, ви не витрачатимете багато часу і зусиль, щоб під’єднати контент та API до вашого веб-сайту, що дасть вам можливість насолоджуватися роботою з великим набором онлайн API.
  4. Пошук. Drupal володіє гарними пошуковими властивостями і системою таксономії, і таким чином ви зможете швидко і легко категоризувати контент.

Drupal-модулі та широка функціональність

Світова спільнота розробників продовжує робити внески у Drupal-світ, і не зупиняються, а все створюють та покращують модулі Drupal. Це відкриває безкінечні можливості розробникам, для того щоб встановити призначений для користувача функціонал на сайт швидко і ефективно. Ваш веб-ресурс може містити форуми, слайдшоу, блог, календар подій, інтернет магазин, а також галереї зображень і відео, тощо. Також існує великий вибір Drupal-тем для бізнесу, які значно полегшують роботу розробника.

Легке створення та керування контентом

Простий у користуванні інтерфейс Drupal дає можливість людям, хто майже нічого не знає про HTML постити контент на сайт. Це велика перевага CMS, адже будь-хто з персоналу може змінювати вміст веб-сторінки при потребі. Гнучкість Drupal дозволяє створювати ролі для членів команди, для перегляду, редагування та постингу контенту. Разом з Drupal власник зможе керувати будь-яким типом даних, присутнім у його бізнесі. Ви можете наповнити ваш ресурс різними відео, відгуками, новинами, товаром і його описом, та іншою інформацією за вашим бажанням. Система Drupal категоризує інформацію, і допомагає справитися з великою кількістю контенту.

Ви готові розпочати?

Коли ви працюватимете з Drupal, будь-яке складне завдання буде легким для виконання. Якщо ви думаєте, що саме Drupal платформа є найкращим вибором для вас, ми готові співпрацювати з вами і втілити усі ваші ідеї. Наша команда Drudesk допоможе вам привабити клієнтів разом з Drupal!