Lutsk Drupal Camp 2017: розповідь + фото — блог Drudesk
050 640 98 44
support@drudesk.com

Інтелект, вогонь, вода і середньовічні замки на Lutsk Drupal Camp 2017

Привіт усім! Це історія про Lutsk Drupal Camp 2017, чергову зустріч усіх українських друпалістів. Минулорічний Lviv Drupal Camp 2016 був наче вчора, а вже настав час ділитися новими яскравими враженнями. Вони настільки яскраві, що іноді навіть можна обпектися! Готуйтесь до найцікавішого. Адже хто розкаже вам більше секретів, аніж самі організатори заходу — Drudesk разом з InternetDevels? Поїхали!

Lutsk Drupal Camp 2017 та його блакитний океан

Офіційне лого Lutsk Drupal Camp 2017 — це очі Друплікона у вигляді знаку «безкінечність», в яких відображаються визначні місця Луцька. Багатьом він також нагадав симпатичну рибку. На Луцькому Кемпі блакитний колір був скрізь — наче безкінечний океан. Він був на футболках, бейджах, рюкзаках, блокнотах і так далі. Куди б ви не ступали, скрізь вас несла ця блакитна хвиля. А головним персонажем у цій історії була наша улюблена «краплина» — Drupal!

collage blue - lutsk drupal camp 2017

+1 крок до DrupalCon в Україні

Не секрет, що українська Drupal-спільнота мріє колись провести DrupalCon в Україні. Чим більше українських міст приймають Друпал Кемп, тим ближчі ми до цієї мрії. Проведення Drupal Camp у старовинному та затишному Луцьку — це +1 крок до DrupalCon в Україні! 

1 step lutsk drupal camp 2017

1 step 2 drupal camp lutsk 2017

Lutsk Drupal Camp 2017 та його основна частина

Уже починаючи з ранкової реєстрації було очевидно, що день видасться неймовірно позитивним. Організатори (яких легко впізнати за темнішим відтінком футболки), працювали як бджілки, дбаючи про найменші деталі і готуючись оперативно вирішити будь-яку проблему. 

collage for organizers and registration

На щастя, жодних проблем не було. Хоча, стривайте, одну все-таки варто відзначити. Доповідачі на Lutsk Drupal Camp 2017 були настільки чудовими, що було складно між ними обирати. У своїх доповідях вони торкалися найцікавіших та найсучасніших аспектів Drupal-розробки, запитували про досвід аудиторії та ділилися власним.

collage for speeches

Концентрація відомих спікерів на квадратний метр площі іноді була настільки високою, що аж крутилася голова. До речі, вони були дуже раді отримати наші сертифікати подяки!

collage for glad speakers

На Lutsk Drupal Camp 2017 було місце для безкінечного спілкування між старими і новими друзями. 

collage for communication

І навіть для спорту.

sports lutsk drupal camp 2017

Звісно, друпалісти «живляться» натхненням, але закуски на столах ніколи не бувають зайвими.

food drupal camp lutsk 2017

Але це була лише репетиція основного обіду, який був у нас на Lutsk Drupal Camp 2017. 

collage for lunch

Звісно, жоден Кемп не обходиться без спільного фото Drudesk та InternetDevels.

drudesk на drupalcamp kyiv 2017

А також усіх гостей.

group photo

Lutsk Drupal Camp 2017 і полум’я нашої любові до Drupal

Коли доповіді скінчились, спонсори обрали переможців розіграшів призів, а церемонія закриття підсумувала цей чудовий день, це було ще не все. Залишалося ще дещо, на що всі чекали з великим нетерпінням. Феєрична вечірка в середньовічному замку Любарта (XIV ст.) дала усім гостям можливість побачити найбільшу принаду Луцька, а також від душі поспілкуватись. 

Що може зробити прохолодний вечір теплішим? Дружня атмосфера, гарячі закуски та енергійна музика у виконанні класного рок-гурта.

А, можливо, щось гарячіше? Будь ласка! Того вечора наша любов до Drupal запалала справжнім полум’ям. Вогняне шоу в стінах середньовічного замку було неймовірним! А фінальним «акордом» став вогняний напис “Lutsk Drupal Camp 2017”.   

collage for party

fire drupal camp lutsk 2017

Дякуємо усім причетним до Lutsk Drupal Camp 2017. До наступних зустрічей! Слідкуйте за нами у Facebook або інших соцмережах. Залишайтеся на зв’язку!