Переваги Drupal 8 для вашого бізнесу — блог Drudesk
050 640 98 44
support@drudesk.com

Сила Drupal 8 для вашого бізнесу [Інфографіка]

Час вашому бізнесу здійснити справжній прорив. Нехай він піднімається в космос, наче ракета Falcon, а всі захоплено спостерігають за цим польотом! Але чи зможе ваш сайт стати рушійною силою для цього? На якій CMS він побудований — чи підтримує вона космічні польоти? Інноваційний Drupal 8 максимально до цього наближається! Його неймовірні переваги надихають все більше компаній оновлюватись до восьмої версії або взагалі переходити на Drupal з іншої CMS.

Drupal 8 для веб сайту

Переваги Drupal 8 для вашого бізнесу

Охоплюйте величезну мобільну аудиторію

Восьма версія Друпала «з коробки» має все для забезпечення ідеальної роботи сайтів на мобільних пристроях. Вона базується на філософії “mobile-first”. З Drupal 8 можна будувати повністю респонсивні сайти, всі елементи яких ідеально підлаштовуються під розміри екранів. Крім того, можна створювати нативні мобільні додатки.

Розширюйте свою географію

Мультимовні можливості Drupal 8 просто вражають. Вони дозволять вам залучити більше клієнтів у всіх куточках світу завдяки силі мови. Drupal 8 має вбудовані модулі, що дозволяють легко додавати мови і перекладати що завгодно на сайті. Є підтримка понад 100 мов, включаючи мови з напрямком тексту RTL. Готові переклади інтерфейсу — особливий бонус для вас. 

Спокушайте більше клієнтів хорошою швидкістю сайту

Drupal 8 створений для того, щоб сайти літали. Все це завдяки гнучким підходам до кешування, чудовим вбудованим модулям з кешування та особливій новинці — BigPipe. Її секрет у тому, аби не змушувати відвідувачів чекати повного завантаження сторінок — вони миттєво бачать їхні незмінні елементи.

Інтегруйте сайт з іншими системами

Ми живемо в епоху інтеграції зі сторонніми системами. Платіжні або CRM-системи, додатки на iOS та Android — лише декілька прикладів з безкінечного переліку можливостей. Завдяки вбудованим веб-сервісам у Drupal 8, ваш сайт зможе легко співпрацювати з будь-якими додатками. 

Спробуйте виняткову інтерактивність

Надзвичайно популярний тренд — поєднувати Drupal 8 із JavaScript-фреймворками на кшталт React, Vue і Angular. Ці комбінації просто «вибухові» — вони дарують сайтам фантастичний рівень інтерактивності. Такі «дуети» легко створювати завдяки вищезгаданим веб-сервісам.

Насолоджуйтесь легкою роботою з контентом

Редагування контенту в Drupal 8 стало особливо зручним. Все це завдяки таким можливостям, як вбудоване редагування прямо на сторінці, легка зміна розміру зображень, зручне додавання і повторне використання різноманітних мультимедіа, просте керування блоками і макетами, респонсивні адмін-інтерфейси і так далі.

Отримуйте нові фічі швидко

Завдяки Drupal 8 ви зможете бути відкритими до змін і насолоджуватись ними одразу. Перенесення нового функціоналу між середовищами розробки, тестування і «живими» сайтами тепер легке як ніколи. Нова система керування конфігураціями Drupal 8 дозволяє легко імпортувати та експортувати зміни за допомогою файлів.

Дотримуйтесь стандартів та залучайте більше користувачів

Нехай ваш сайт буде зручним місцем для людей з обмеженими можливостями, які стануть додатковою аудиторією для вас. Drupal 8 дуже поважає стандарти веб-доступності. Щоб їх забезпечити, він використовує практики WAI-ARIA, обов’язковий ALT-текст для картинок, кращу контрастність, підкреслені посилання, HTML5, і багато іншого.

Покращуйте позиції в пошуковиках завдяки HTML5

Drupal 8 підтримує HTML5 — найновішу версію гіпертекстової мови розмітки. Її більш чиста структура, а також нові семантичні елементи допомагають пошуковим системам краще розуміти, про що йдеться на ваших сторінках. 

Заощаджуйте на майбутніх апгрейдах

Drupal 8 може суттєво заощадити вам кошти і час на майбутніх оновленнях. Він запроваджує принципи постійної інновації та зворотної сумісності. Завдяки цьому, апгрейди до Drupal 9 і далі обіцяють бути неймовірно легкими.  

Наостанок

Дозвольте своєму бізнесу здійснити прорив — переходьте на «сучасну» сторону! Оновлюйтесь до Drupal 8, переходьте на Drupal з іншої CMS або замовляйте новий чудовий сайт, і все це — зв’язавшись із нашими досвідченими Drupal-розробниками.