Drupal 8: модулі Linlit, Paragraphs та Search API — блог Drudesk
050 640 98 44
support@drudesk.com

Drupal 8: модулі Linkit, Paragraphs та Search API

Нові розширення у світі розробки Drupal приваблюють багато користувачів, а ці нові модулі є цікавими і розробникам, які з радістю опановують нові технології. Ми вже розповідали про деякі модулі для Drupal 8, тепер ми хотіли б продовжити цю тему. Сьогодні ми  поділимося з вами оглядом на найновіші модулі для Drupal 8. Зустрічайте: Linkit, Paragraphs та Search API. Кожен з них створений для того, щоб полегшити і пришвидшити роботу з Drupal. Читайте далі, і ми розповімо вам про роботу з  модулями для Drupal 8.

Linkit: покращіть юзабіліті у редакторі WYSIWYG

Модуль Linkit був створений для того, аби покращити юзабіліті у редакторі WYSIWYG. Що ж дає нам модуль Linkit? Перш за все — плагін до редактора WYSIWYG. Якщо ви контент-менеджер, то разом з цим модулем ви можете шукати ціль посилань і отримати багато варіантів на ваш запит. Використовуючи Linkit, ви отримаєте вірно створене посилання і ціль посилання. Linkit має легкий інтерфейс для внутрішньої і зовнішньої перелінковки, адже використовує автозаповнення у полі. Тепер, вам не потрібно копіювати або пам’ятати URL, бо Liknit зробить за вас частину роботи.

Paragraphs: створюйте контент оригінальними методами

Модуль Paragraphs дозволяє авторам контенту обрати, які типи блоків вони хочуть бачити у себе на сторінці, і також їхній порядок.

Paragraphs допомагає зробити чітку структуру даних, тому користувачі сайту зможуть більше редагувати його при потребі. Яка ще одна перевага цього модуля? Ви можете використовувати будь-яку кількість блоків з текстом, зображеннями або відео і зробити їх респонсивними. Модуль Paragraphs генерує контент, який виглядає чудово на усіх платформах. Разом з ним, редактори отримають структурований інтерфейс для створення контенту, а це допомагає уникати помилок. Також даний модуль дасть більше можливостей власникам сайтів: вони матимуть більш стабільний контроль над кожним елементом веб-сторінки.

Тепер немає потреби закидати увесь контент у поле «body». Користувач може обрати незалежний блок (Paragraph Types), який може містити будь-що, починаючи від тексту і закінчуючи складним слайд-шоу.

Search API: генеруйте пошуковики на Drupal-сайті

Модуль Search API - це набір інструментів для створення пошуковиків на Drupal-сайті. Цей модуль дозволяє розробникам генерувати пошукові інтерфейси для користувачів сайту. Коли девелопер не витрачатиме багато часу на створення нового пошуковика кожного разу, він більше часу приділятиме його важливим функціям. Модуль Search API є досить гнучким і містить велику кількість розширень. Він має бек-енд пошук, який індексує та шукає контент, використовуючи базу даних Drupal (ця функція доступна лише у Drupal 8). Він також підтримує модуль Views для того, щоб виводити результати пошуку, фільтри, і т. д.

Підіб’ємо підсумки

Загалом, Drupal 8 стане легким і чудовим у застосуванні якщо ви використаєте різноманітні розширення:

    1. Модуль Linkit покращує юзабіліті у редакторі WYSIWYG створюючи посилання та цілі посилань.
    2. Paragraphs генерує респонсивні сайти, не навантажуючи редакторів надмірними обмеженнями.
    3. Вам набагато легше буде створити пошукову систему на сайті користуючись Search API.

Ви також можете переглянути модулі, реліз яких відбувся у лютому. Ми не можемо дочекатися щоб поділитися з вами нашим наступним богом, де ми розмістимо перелік готових модулів для Drupal 8.