Drudesk вітає з днем народження InternetDevels і Leviks’а — блог Drudesk
050 640 98 44
support@drudesk.com

З днем народження, InternetDevels, від твоєї «дитинки»!

Трохи більше як півроку тому наша батьківська компанія InternetDevels вітала нас із нашою першою річницею. Ми пам’ятаємо їхні слова: «ростеш неймовірно швидко, дитинко!». Так, дійсно ростемо, дорогі «батьки» — щоб ви могли нами пишатися. А зараз — наша черга вас вітати. Отже, вітання з 9-ю річницею для InternetDevels від Drudesk! А також — з днем народження засновника обох компаній, Leviks’а!

Дітям завжди хочеться стати незалежними якнайшвидше. Тому служба з підтримки сайтів Drudesk швидко виросла з маленької команди всередині InternetDevels до повноцінної дочірньої компанії.

Однак, далеко не всі діти можуть сказати, що їхні батьки — КРУТІ. Давайте визнаємо, що в багатьох випадках діти вважають матусь і татусів дуже милими і хорошими, але дещо старомодними. Наприклад, вони не стануть обговорювати з ними гаджети і технології, вірно? А в нашому випадку все інакше. Обговорення технологій — це те, чим займаємось регулярно. І те, що наші батьки справді круті, ми можемо сказати без жодного сумніву. А зараз пояснимо, чому.

Сучасні та прогресивні батьки

Компанія з веб-розробки InternetDevels завжди тримає руку на пульсі всіх новинок. Drupal 8? Не питання! Є чудові розробники, які добре знають і охоче працюють з найновішою версією цієї класної CMF, роблять коміти в ядро, організовують курси Drupal 8 для студентів і багато іншого.

А як щодо чогось поза Drupal’ом? Легко! InternetDevels нещодавно додали неймовірний фреймворк .NET до списку своїх улюблених технологій. Він дозволяє створювати дуже потужні веб-, десктоп- та мобільні додатки.

Батьки, які завжди готові допомогти гарною порадою

Наші спільні код-спринти, обговорення та тренінги — просто скарбниця знань. Крім того, коли потрібна консультація чи допомога у знайденні найрозумнішого, найефективнішого та найшвидшого рішення у складному випадку, ми завжди можемо розраховувати на хлопців з InternetDevels. Чудово, коли служба з підтримки сайтів має свою власну підтримку та сильне плече, на яке можна спертися.

Батьки, які є прикладом у всьому

Хоча Drudesk дуже швидко набирає популярності у всьому світі, завжди є куди зростати. Дивлячись на наших батьків InternetDevels, ми відчуваємо гордість і хочемо бути «швидшими, вищими, сильнішими»! Ми прагнемо бути такими ж відомими, впізнаваними, поважними та досвідченими, як і вони.

Тож з днем народження, InternetDevels, і з днем народження, Leviks! Нові приголомшливі вершини чекають на вас! Будьте неймовірно успішними!