Drudesk відзначив Drupal Global Training Days 4-ма заходами — блог Drudesk
050 640 98 44
support@drudesk.com

Drudesk та InternetDevels відзначають Drupal Global Training Days 4-ма заходами

Небайдужість, бажання ділитися знаннями та розвивати Drupal — справжні цінності кожного друпаліста. Один із способів принести користь цій чудовій платформі для створення сайтів — передати знання про неї якомога більшій кількості людей.

Тому двічі на рік, навесні та восени, Друпал-компанії по всьому світу підтримують ініціативу Друпал-асоціації та проводять Global Training Days. Це тренінги, семінари, лекції, спринти — усе, чого «друпалістична» душа забажає!

Сапорт-служба Drudesk і компанія з розробки сайтів InternetDevels провели на Global Training Days не один, а цілих чотири заходи. Це були два тренінги для новачків у Луцьку та Рівному, а також два спринти — по Докеру і по Drupal 8.

Луцьк: Drupal-тренінг для початківців

В нашому луцькому офісі зібралися люди, які ніколи раніше не працювали з Drupal, але хотіли би спробувати. Досвідчені розробники розповіли їм цікаві факти про Drupal та проінструктували їх щодо його встановлення.

А потім студенти отримали шанс відчути себе справжніми Drupal-розробниками. У них було практичне завдання — встановити Drupal, увімкнути найважливіші модулі, створити деякі сторінки тощо.

Після тренінгу у нас з’явилося багато нових друпалістів — адже всі учасники заявили, що хочуть далі працювати з Drupal.

Global Training Days

Рівне: Drupal-тренінг для початківців

Тренінг з дуже схожою програмою відбувся в Рівному. Більшість крутих розробників нашого рівненського офісу взяли участь у заході. Вони розповідали про Drupal, показували приклади класних сайтів, що побудовані на ньому.

А потім ми отримали ще один доказ того, наскільки люди насправді зацікавлені в Друпалі! Під час практичної частини у нас раптово зникло світло. Що ж, ми продовжили з ноутбуком, але і його заряд не вічний. Коли скінчився заряд, обговорення продовжувались, і ніхто не хотів розходитись. Адже наші новенькі друпалісти були дуже заряджені ідеєю далі працювати з цією CMF. Отже, навіть під час «катаклізмів» потрібно бачити позитив — і для цього не потрібне додаткове освітлення!

Global Training Days Rivne

Луцьк: Docker-спринт з Ендіпостом

Тим часом у Луцьку ставало все «спекотніше». Відомий друпаліст і контрибутор ядра Ендіпост провів з нашими розробниками і тестувальниками спринт із 2 частин, темою якого став Docker. Результати вражають! Група ентузіастів з великим ідеями почала створення базового стеку для корпоративного використання. Всі напрацювання вирішено публікувати на github.

Global Training Days Lutsk

Луцьк: код-спринт із Drupal 8

Тема Drupal 8 зараз у всіх на вустах. Тож як ми могли б її оминути? Код-спринт проводив розробник з InternetDevels Tarzanych, активний контрибутор Drupal 8. В результаті цього плідного спринта було портовано модуль Hook Post Action (https://www.drupal.org/project/hook_post_action) і розроблено новий функціонал у Exclude Node Title (https://www.drupal.org/project/exclude_node_title).

Global Training Days Lutsk

Ось таким вийшов наш Drupal Global Training Days. З нетерпінням чекаємо на наступну дату восени, щоб знову порадувати всіх цікавими тренінгами.