Drudesk на LvivICamp — блог Drudesk
050 640 98 44
support@drudesk.com

Drudesk та InternetDevels на LvivICamp

Поки Drupal-розробники відточують свою майстерність на таких конференціях, як Lviv DrupalCamp, інтернет-маркетологи та SEO-спеціалісти мають потребу у своїй власній «тусівці», де можна поділитися цінним досвідом та обговорити питання, особливо дорогі їхньому серцю :) Один з таких заходів — LvivICamp, найбільша в Західній Україні конференція з SEO та інтернет-маркетингу, яка пройшла 7 листопада.

Drudesk і InternetDevels разом на конференції

Команда Drudesk

Як сапорт-служба Drudesk, так і InternetDevels не могли пропустити таку можливість. Мистецтво створення класних сайтів (та їхньої підтримки) включає в себе набагато більше, ніж вміння писати код. Тому у нас є багато інших чудових спеціалістів, які працюють пліч-о-пліч з розробниками для вашого повного задоволення результатом! Деякі з них зібралися разом і приїхали на конференцію, щоб зануритися глибше в свої улюблені SEO, інтернет-маркетинг, UX-дизайн і т.д., послухати доповіді і взяти участь у майстер-класах, задати питання доповідачам. І, звісно, побачитися та познайомитися з безліччю інших сеошників, SMM-ників, блогерів, підприємців, інтернет-маркетологів, UX та UI дизайнерів, власників інтернет-магазинів тощо.

віктор і Лєна

Drupal завжди з нами...як мінімум на кружках!

Навіть якщо конференція не присвячена Drupal, ми все одно привозимо його з собою ;) Ось наші відомі Drupal-кружки в старовинному стилі, які ми завжди даруємо людям на міжнародних та внутрішніх конференціях. Кава або чай чудово смакують у них...а також вони надихають на креативні ідеї!

наші відомі Drupal-кружки

Ну і, звісно, нашою особливою місією було розповісти людям більше про Drudesk та InternetDevels, також про вакансії, які ми маємо. Наші HR-и люблять спілкуватися з людьми...якщо хочете переконатися - приходьте в наш офіс і, можливо, отримаєте гарну роботу!

А по завершенні конференції, наша команда зібралася в затишному кафе та обговорила все цікаве, що відбулося на LvivICamp.

команда Друдеск

Давайте відвідувати більше конференцій, обмінюватись ідеями, дружити! Обов'язково підходьте до нас скрізь, де нас бачите. Удачі! :)

Джерело: http://internetdevels.ua/blog/internetdevels-and-drudesk-at-lvivicamp