Drudesk: підводимо підсумки 2016 року — блог Drudesk
050 640 98 44
support@drudesk.com

Drudesk: підсумки 2016 року — інфографіка

Є хороша традиція на новорічні свята — робити підсумок року, що минає. Для Drudesk’а ця традиція лише починається! Оскільки він створений у квітні 2015 року, то саме зараз виповнюється рік, який ми можемо підсумувати. Чудово, поїхали!

підсумки 2016 року — інфографіка

Отож, протягом 2016 року у Друдеска відбулося багато цікавого:

Зростання кількості проектів до 140 (з 60 у 2015 році). Ріст більш як удвічі свідчить про те, що клієнтам справді потрібна підтримка сайтів, і вони довіряють у цій справі Друдеску.

Збільшення кількості виконаних задач до 7000 (з 1200 у 2015 році). Це справляє враження навіть на нас — хоча нас важко вразити. Будь ласка, вражайте нас ще більше! Ми готові до будь-якого обсягу задач, великих чи маленьких.

Активні апгрейди сайтів на Drupal 8. З появою нової версії Drupal’а стало все більше бажаючих перевести сайт на неї. Тому в Drudesk’а з’явилося більше роботи з апгрейду сайтів з Drupal 6 і 7 на Drupal 8.

Поява послуги «24/7». Справжня служба підтримки виручить в будь-який момент! Тепер Drudesk може бути поряд з вами цілодобово і оперативно виправляти критичні помилки на вашому сайті.

Здійснення понад 60 комітів на drupal.org. Наші розробники особливо активно працювали з такими модулями, як Encrypted fields user, Jivosite, Imagefield default alt and title, Commerce order status background, Bootstrap, Commerce Payeezy, Edit section, Email notification developer, Ubercart SKU Price і багатьма іншими.

Виділення спеціального дня для саморозвитку «друдесківців». Ми прагнемо не лише робити сайти ідеальними, але й вдосконалювати себе. Тому й вирішили запровадили спеціальний «Вільний день розробника», повністю присвячений саморозвитку та пошуку нових ідей.

Розширення географії з особливим акцентом на Європу. У нас уже були клієнти з багатьох куточків світу, а цього року географія ще більше розширилася, і найбільше — за рахунок клієнтів з країн Європи.

Набуття ще більшого досвіду для будь-яких складних задач з підтримки сайтів. Перефразовуючи відомий мем, можемо сказати: нас нічим не злякати — ми працюємо в сапорті! Але будемо раді, якщо ви спробуєте налякати нас задачею високої складності. Впевнені, що знаємо, як з нею впоратися, щоб ваш сайт був на висоті!

Чудовий рік наближається до завершення, і нехай наступний буде ще кращим для всіх!