Drudesk на Lviv Euro DrupalCamp 2016 — блог Drudesk
050 640 98 44
support@drudesk.com

Drudesk на Lviv Euro DrupalCamp 2016: наша поїздка на велику Drupal-конференцію

Щоб по-справжньому добре підтримувати Drupal-сайти, потрібно знати Drupal від А до Я. А щоб знати Drupal від А до Я, потрібно відвідувати Drupal-заходи і обговорювати останні тенденції з іншими друпалістами. Така проста, але дієва формула! Ось чому служба підтримки сайтів Drudesk відвідує великі міжнародні конференції на кштатл DrupalCon в Новому Орлеані та DrupalCon в Мумбаї, допомагає проводити тренінги на Drupal Global Training Days і не тільки. Але є одна абсолютно особлива щорічна Drupal-подія, яку Drudesk не пропустив би за жодних обставин. Читайте далі.

Lviv Euro DrupalCamp 2016: насолоджуємось Львовом, вивчаємо Drupal

Чудовий початок осені видався для Друдеска! Адже наша батьківська компанія (а за сумісництвом — найкращі друзі), InternetDevels, організували свій Lviv Euro DrupalCamp 2016 у старовинному місті Лева. І ми з радістю стали його бронзовим спонсором. Ну і, звісно, відвідали.

230 щасливих учасників, і в планах подальше зростання

Як це зазвичай буває на Lviv Euro DrupalCamp, там збирається багато друпалістів, які раді побачитись одне з одним або познайомитись. Цього разу учасників було 230, і приїхали вони з різних куточків України, а також з Каліфорнії, Австрії, Білорусі.

Серед них були досвідчені розробники, ментори, контрибутори ядра, активні члени Drupal-спільноти, а також друпалісти-новачки, які хотіли дізнатися щось нове, та представники інших професій (проект-менеджери, дизайнери, SEO-спеціалісти та багато інших).

Просторий готель Taurus чудово впорався з такою кількістю гостей. Але кількість учасників продовжує зростати, тож організатори вже почали думати про пошук ще просторішого місця на наступний рік. Сподіваємось, стадіону буде достатньо коли-небудь у майбутньому! ;)

Попередня вечірка: смачні реберця, 160 літрів пива та безмежні веселощі

Згідно з традицією Lviv Euro DrupalCamp, захід починається з попередньої вечірки, щоб усі могли налаштуватися на нього. Для гарного налаштування дуже підходять смачні реберця та пиво! Крім того, у нас була рок-група, що грала кавери на відомі пісні, а також фокусник із цікавими трюками. Паб був розташований у будівлі 18-го століття, щоб усі могли відчути дух стародавнього Львова.

Попередня вечірка

Доповіді та тренінги: справжній “рай” для мозку

Наступний день був повністю присвячений класним доповідям. Вони були поділені на 3 потоки, тож вибір був великим та іноді навіть складним. Обирати між чимось цікавим, дуже цікавим і надзвичайно цікавим може бути непростою задачкою. Не лише доповіді, але 3 тренінги допомагали друпалістам та менеджерам здобувати нові знання та вдосконалювати наявні. Обговорювався кожен аспект роботи з Друпалом, а також багато інших питань з веб-розробки та споріднених з ІТ тем.

Доповіді та тренінги

Розслабляємось на конференції: масаж та настільний футбол ;)

Коли ваш мозок напружено працює, іноді вам потрібно розслабитись. На конференції була дуже приємна новинка. Кожен мав можливість чудово відпочити на масажному кріслі та отримати масаж від кваліфікованих спеціалістів. А хто віддає перевагу спорту, пограв у настільний футбол та джангу.

Розслабляємось на конференції

Що ж, на свою 5-у річницю Lviv Euro DrupalCamp 2016 видався ще кращим, ніж будь-коли! Представники Drudesk із нетерпінням чекають на зустріч наступної осені.