Drudesk на DrupalCon у Новому Орлеані — блог Drudesk
050 640 98 44
support@drudesk.com

Drudesk на DrupalCon у Новому Орлеані: казкова Drupal-подорож

Щодня займаючись покращенням Друпал-сайтів і доведенням їх до ідеалу, ми й самі повинні завжди підтримувати свої знання на ідеальному рівні. А також — тримати руку на пульсі всіх Друпал-новинок і бути там, де «б’ється серце» Друпала!

Де ж воно б’ється? Барселона, Остін, Портленд, Мумбаї...Місце змінюється кілька разів щороку. Цього разу був Новий Орлеан. Так, звісно, йдеться про DrupalCon, найбільшу у світі Друпал-тусівку, з якої ми щойно повернулися. Читайте далі, на вас чекає яскрава історія від Drudesk! І один з її кольорів став нашим улюбленим ;)

DrupalCon, найбільша у світі Друпал-тусівка

DrupalCon 2016 відбувся в місті джазу та в місті карнавалу Марді Гра — Новому Орлеані. І це був один з найкращих Друпал-«карнавалів»! Здавалося, що драйв і енергія міста передалися й самій конференції. Тому учасники були особливо активними, веселими та сповненими ентузіазму. Можна було побачити багато нових облич, що також чудово!

DrupalCon 2016 відбувся в Новому Орлеані

Звісно, Drudesk не міг пропустити такий захід. Хлопці з Drudesk і InternetDevels поїхали туди разом, щоб дізнатися багато нового, «відполірувати» свої скіли, поділитися власним досвідом та завести нові знайомства. Без сумніву, DrupalCon — неймовірна нагода для всіх Друпал-розробників, а також менеджерів, власників бізнесу, потенційних клієнтів та всіх інших, хто цікавиться веб-розробкою на Друпалі, зібратися разом і поспілкуватися.

Хлопці з Drudesk і InternetDevels

InternetDevels, компанія-засновник Drudesk’а, була бронзовим спонсором ДрупалКону в Новому Орлеані. А на цьому фото ви бачите банер Друдеска біля цього щасливого стенду під номером 724! Колір банера збігається з офіційним кольором ДрупалКону в Новому Орлеані. Ідеальна гармонія! Така, як тоді, коли ви знаходите сапорт-службу, що повністю відповідає всіх вашим вимогам ;)

банер Друдеска біля стенду під номером 724

Служби з підтримки сайтів можуть також підтримувати одна одну гарними порадами! Засновник і CEO компанії Drudesk, Leviks, відвідав особливий захід в рамках ДрупалКону — CEO-саміт. Багато питань, що там обговорювались, важливі для Друдеска і для сапорт-служб загалом. Зокрема, апгрейди сайтів з Drupal 6 до Drupal 7, з Drupal 7 до Drupal 8, які сьогодні у всіх на вустах у Друпал-спільноті. Учасники ділилися ідеями щодо покращення процесу апгрейду.

Керівники компаній також поговорили про те, як завжди забезпечувати клієнтів найвищим рівнем якості сапорту. Завжди чудово дізнатися досвід інших і поділитися власним!

Засновник і CEO компанії Drudesk, Leviks

Цей DrupalCon був наповнений цікавими Друпал-доповідями, дискусіями та спринтами з Друпал-розробки, фронтенду, побудови сайтів тощо.

На цих фото ви бачите доповіді про те, яким чином від фронтенд-розробника залежить швидкість сайту, про системи контролю версій GIT та інструменти для розробників на базі браузера.

доповідь про те, яким чином від фронтенд-розробника залежить швидкість сайту

доповідь про системи контролю версій GIT

доповідь про інструменти для розробників на базі браузера

Зараз, коли Drupal 8 уже півроку як вийшов у світ, можливість обговорити важливі деталі в колі колег на ДрупалКоні просто безцінна!

Довгоочікувана доповідь засновника Друпала, Дріса Байтаерта на початку конференції включала в себе його ідеї щодо подальшого розвитку цієї CMF. На його думку, сильний акцент буде робитися на потребах контент-менеджерів сайтів, а також на мобільних пристроях, і Drupal 8 повністю до цього готовий. Презентація Дріса доступна на slideshare.

доповідь засновника Друпала, Дріса Байтаерта

Україна в топ-10! На церемонії закриття одним із наших улюблених моментів став слайд у презентації, де Україна числилася серед топ-10 країн, представлених на ДрупалКоні.

Україна в топ-10

Ще один казковий момент, який всім запамятався, — це пропозиція одруження прямо на ДрупалКоні. Друпал поєднує серця! І, до речі, пропозиція була прийнята. 

пропозиція одруження прямо на ДрупалКоні

Кількість учасників цього ДрупалКону перевищила 3 тисячі, що, погодьтеся, вражає. Тепер він завершився, але на черзі наступний північно-американський ДрупалКон, що відбудеться в Балтіморі (це було оголошено на церемонії закриття). Друдеск із нетерпінням цього чекатиме, адже воно того варте!

наступний північно-американський ДрупалКон відбудеться в Балтіморі