2-й день народження служби підтримки Drudesk: знайомимося з командами — блог Drudesk
050 640 98 44
support@drudesk.com

День народження Drudesk: погляд за лаштунки

Подвійний привіт усім вам, дорогі читачі! Службі підтримки сайтів Drudesk виповнюється два роки! Минулого року в цей день ми розглядали феномен неймовірного росту Drudesk. А сьогодні запрошуємо вас зазирнути за лаштунки. Які ж вони — ці люди, кому ви щодня довіряєте покращення своїх Drupal-сайтів?

Можливо, ви думаєте, що розробники — це якісь нудні типи, одягнені в розтягнуті футболки. Fatal error! Одяг насправді не має значення, а основна суть у тому, що всі ці класні люди — по-справжньому цікаві, неординарні, креативні, веселі та дружні. Після того, як вони завершують фіксити баги, робити апгрейди, додавати новий функціонал на сайти і багато іншого, вони готові відриватися на запальних тімбілдинг-вечірках. Пристрасть і натхнення у всьому, від роботи до відпочинку — це Drudesk! Взаєморозуміння і підтримка, спільна праця і спільні розваги — це Drudesk! А тепер — будемо знайомитись.

Важко повірити, але два роки тому Drudesk виглядав ось так — симпатичні обличчя, яких дуже мало:

команда Друдеск

А тепер у нас величезна суперкоманда, і Drudesk виглядає так:

команда Друдеск

Тож представляємо вам команди розробників зі справжніми Drupal-чарівниками, здатними зробити будь-що для вашого сайту.

TFD

Хто сказав, що IT — це світ чоловіків? У команді TFD, яку очолює Aleks, на додачу до супер Drupal-мачо, є також дві красуні, які працюють проект-менеджерами. Вони надихають своїх мужніх девелоперів навіть малювати їхні портрети, не говорячи вже про те, щоб творити дива на найскладніших проектах! В команді також працює наймолодший розробник компанії, 17-річний IT-вундеркінд, який показує чудові результати.

tfd

A-Team

Команда під керівництвом Auk’а складається з п’яти безстрашних Drupal-суперменів і однієї чарівної Drupal-феї, яка їх надихає. Яким би складним не був ваш проект, не хвилюйтесь: рішення завжди буде знайдене! Для цього над робочим місцем тімліда є спеціальна лампочка з ефектом «Еврика!». І байдуже, що вона лише намальована на картинці. Але насправді секрет зовсім не в ній, а у чудових знаннях Drupal, які має ця команда.

a team

DruSage

Нікнейм тімліда цієї команди говорить сам за себе: Strong (Сильний)! Ця команда — виключно чоловіча територія. Яка ж її сильна сторона? У цих крутих хлопців є тільки сильні сторони! Вони могли б рятувати планету, але зараз перед ними стоїть задача рятувати і покращувати сайти. Хлопці з DruSage суворі до багів та строгі до дедлайнів. Однак, вони по-справжньому добрі до колег та замовників, і в деяких із них навіть є м’які іграшки на столах! Сила і доброта — найкраще поєднання!

drussage

DDR

Для хорошого Drupal-сапорту відстань — не перешкода, тож у нас є ще одна команда досвідчених друпалістів у місті Рівне. Хіба можна уявити задачу, яка б виявилась надто складною для команди, лідера якої звуть Pifagor (на честь відомого філософа і математика)? Не уявляйте, бо такої задачі просто не існує! Крім того, як тут можна з чимось не впоратись, якщо всі роботи контролюються двома проект-менеджерами, один з яких — єдина леді в офісі (відповідальна, але приємна роль для чарівної Cherry!).

ddr

Хвилинку! Вся ця щоденна епопея з підтримкою сайтів була б неможливою без іще декількох крутих хлопців, яких ми зараз і представимо.

CTO

Tibezh — наш CTO, і за сумісництвом — найдосвідченіший розробник, на кого всі можуть покластися. У головного чарівника Drudesk’а повинна бути борода, і у Вані вона є. Ми нікому не розповідаємо, що це один із секретів бездоганної роботи сайтів. Проте, навряд чи будь-яка компанія може взяти це на озброєння — це працює виключно у поєднанні з серйозним досвідом і глибокими знаннями Drupal!

technical officer

Головний менеджер з роботи з клієнтами

Як в технічних питаннях, так і в тих, що пов’язані з роботою з клієнтами, потрібен особливий гуру. І нам пощастило, що у нас є AndrewXD! Усі приходять до нього за порадою, і він готовий допомогти кожному. Навіть найзаплутаніші кейси вирішуються легко — як кажуть англійці, “in a blink of an eye” (навіть оком не змигнете)! Отож, щоразу, як наш AndrewXD мигає, ми знаємо, що якесь важливе питання було щойно вирішене!

head of customer service

Засновник і CEO

Ну і, звісно, вся історія з Drudesk не була б можливою без ще однієї сміливої людини, яка заснувала сапорт-службу два роки тому. В те, що успіх буде неймовірним, Leviks твердо вірив, і був абсолютно правий. Можливо, консультувався з магом чи гадалкою? Навряд чи! Адже все просто й не могло бути інакше — враховуючи чудову ідею, старанну роботу, високий професіоналізм, дбайливе ставлення і класних девелоперів.

founder and ceo

Ви можете сказати “Happy birthday” усім цим класним людям просто зараз і тут. Ну і, звісно, сміливо довірити їм будь-яку задачку стосовно вашого сайту!