Доступні модулі для Drupal 8: BigPipe, Metatag Module та Admin Toolbar — блог Drudesk
050 640 98 44
support@drudesk.com

Представляємо доступні модулі для Drupal 8: BigPipe, Metatag Module, та Admin Toolbar

Коли працювати з платформою просто, ви вбиваєте двох зайців одним пострілом, адже розробник швидко закінчує виконувати поставлене завдання, а клієнт отримує втілення його ідей без затримки. Все це можливо разом з Drupal модулями, тому що вони були створені саме для покращення і полегшення робочого процесу.

Оскільки нова версія платформи принесла вітер змін до світу Drupal, кожного дня розробники створюють все нові модулі, а багато з минулих версій «мігрують» до Drupal 8. У цій статті ми обговоримо деякі особливо цікаві характеристики трьох нових модулів для Drupal 8. Відповідно, Drudesk вже має досвід використання різноманітних модулів, і ми хочемо поділитися з вами нашими поглядами.

Доступні модулі для Drupal 8

Як Admin Toolbar може полегшити роботу розробника

Admin Toolbar вважається найчастіше встановлюваним модулем на даний момент, тому що більш ніж 3,500 веб-сайтів побудованих на Drupal 8 використовують його з лютого 2016 року. Більше того, його просто встановити, легко використовувати, потенційно нескладно поєднувати його з іншими модулями, і він містить простий код. Також він розширює основний модуль панелі інструментів у Drupal, завдяки бездоганному API, що з’явився саме у Drupal 8.

Чому ми використовуємо даний модуль?

  • він додає функцію випадаючого меню до головного меню;
  • Admin Toolbar додав нові лінки для розробників;
  • модуль надає швидкий доступ до усіх адміністративних посилань, і вам більше не потрібно шукати їх в усіх під-меню.

Отож, тепер проблема навігації в самому серці адмінки Drupal вирішена, і ви можете зберегти величезну кількість часу, а також зробити клієнтів щасливішими.

Чому ми вирішили працювати з модулем BigPipe?

Вім Лірс (Wim Leers) та Фабіан Франц (Fabian Franz) впровадили нову властивість для Drupal 8, яка автоматично визначає і розділяє статичні, зазвичай кешовані частини сторінки, основний контент та зображення з динамічних, а також незмінних елементів сторінки (наведемо приклад: рекомендації стосовно контенту, повідомлення від друзів, контроль щодо редакції). Втілюючи це, вони кардинально змінили Drupal 8.

Після використання модуля BigPipe, наші веб-проекти працюють набагато краще, без будь-яких технічних внесків. BigPipe надсилає незмінні та динамічні частини сторінки браузеру, відображує й інші, як тільки вони готові.

Наші розробники працюють з модулем BigPipe для:

  • пришвидшення роботи сторінки;
  • спрощення коду і налаштувань;
  • персоналізації частин веб-сайту, які автоматично надає Drupal 8;
  • появи кешування метаданих до усіх елементів.

Коли ми використовували Drupal 7, було очевидно, що йому невистачає метаданих для кешування. Тепер, разом з BigPipe, ми можемо спостерігати за значними покращеннями роботи сторінки.

Які переваги ми отримали, використовуючи модуль Metatag у наших проектах?

Мета-тег — це тег, який описує аспекти контенту веб-сторінки. Під час створення веб-ресурсу, модуль Metatag допомагає керувати усіма мета тегами для нашого веб-проекту. Metatag підтримує процес редагування контенту, а також є багатомовним, тобто підтримує мову браузера, яку обрав користувач.

Чому ми обрали модуль Metatag

  • Metatag дає можливість автоматично налаштувати мета-теги для усіх сторінок сайту за досить короткий проміжок часу;
  • з його допомогою можна керувати мета-тегами як належить (ви також можете додати і свої мета теги);
  • модуль надає розробникам нормалізований API для легкого контролю над мета-тегами веб-сайту, який вони створюють.

Наша команда успішно використовувала Nodewords (модуль для Drupal 5 і 6) у деяких проектах, проте коли з’явився Metatag для 7 і 8 версії Drupal, досвід користування став кращим, ніж за часів користування модулем-попередником.

Епілог

Давайте підіб’ємо підсумки. Якщо ви прагнете покращити роботу з веб-продуктами, дайте собі відповідь на наступне запитання: «Чи пропонує вона легше, або швидше рішення для покращення життя клієнта?». Ви можете виправити дану ситуацію, розпочавши роботу з новими модулями для Drupal 8, які ми використовуємо у наших проектах на Drudesk. Ми хочемо щоб наші клієнти мали повний набір інструментів для покращення функціоналу веб-сайту, і також бажаємо переконатися, що кожен задоволений нашим сервісом.